Redaktores sleja

Maijs ir mans mīļākais mēnesis ne tikai tāpēc, ka esmu dzimusi maijā, bet lielākoties tālab, ka tas ir laiks, kad patiešām var klausīties, kā pumpuri plaukst, – cits mierīgāk, cits teju vai uzsprāgst, un viss ir tik tīrs un pirmreizējs.
Un līdzīgi ir ar mūsu numura tēmu – kāzas. Tā ir tik nevīstoša tēma un tik emocijas un pārdomas raisošs notikums, kas nekad neapniks un nekļūs banāli. Šoreiz tuvāk aplūkojam mazliet neparastākās ceremonijas. Sabiedrībā pazīstamas dāmas – mūziķe Ksenija Sidorova, modele un aktrise Aija Tērauda, uzņēmēja un žurnāliste Ieva Lejiņa (Adamss) – gredzenus mija saskaņā ar savu ārzemju līgavaiņu dzimtās zemes tradīcijām. Bet, lai kāzas nosvinētu eksotiskā gaisotnē, piedāvājam īpašus ceļojumu maršrutus, kuri mūs aizved uz Karību jūras salām.
Savukārt, kādus tērpus izvēlēties, – iedvesmai speciāla fotosesija, kas līgavām ļauj drosmīgi kombinēt stilus un uzburt no ierastā atšķirīgu tēlu. Turpat arī intervija ar jaunu uzņēmīgu dāmu Nadeždu Bokovikovu, kas izveidojusi veiksmīgu biznesu, piedāvājot kāzu dekorus.
Pieļauju, ka arī šajos svētkos, kur stiprais dzimums būs tērpies tumšos uzvalkos un smokingos, būs dāmas, tērpušās melnā. Par šīs krāsas vēsturi un nozīmi modē – izzinošs raksts. Turpat arī «Nakts ar Armāni» – ar dizaineru, kas vienmēr ir izcilā radošā formā, ik sezonu pārsteidzot ar savām kolekcijām, īpaši ar vakartērpiem, kas viņa izpildījumā nekad neiziet no modes. Varat iedvesmoties no meistara darbiem vai arī nolūkot kādu no šīs sezonas aktuālajām košu krāsu un dažādu māksliniecisku pārspīlējumu piesātinātajām tendencēm. Savukārt par to, ka skaistumkopšanas industrija jau pietuvojusies gandrīz vai kosmosa izpētes līmenim, vesela nodaļa par atklājumiem, ar kādām metodēm sejas ādu padarīt tvirtāku bez plastiskajām operācijām. Tā teikt, gudra spēle ar dabas spēkiem. Un lai mums visiem maijs ir kā medusmēnesis!

Ērika Šmeļkova
latviešu izdevuma galvenā redaktore

L'Officiel Latvija jaunajā numurā lasi:

Reportāža no Riga Fashion Week
Zīmols. Mulberry
Tendences. Krāsainā ģeometrija
Izstādes. Balensiaga – siluetu arhitekts
Skaistums. Bēgšana no stresa
Annas Rozītes skaistuma recepte
Portrets. Vizāžiste Olga Ukolova
Idejas dekoram. Nadežda Bokovikova
Stāsts. Sapnis vai īstenība
Medusmēnesis Karību jūras salās
Haute Couture. Pēc saulrieta
Nakts bez noteikumiem. Džordžo Armāni
Tendence. Melni melnais
Defilē. Saviesīgam vakaram
Vārds. Glens Martenss
Reportāža. Zirga zīmē
Brokastis ar zvaigzni. Karena Elsone
un daudz kas cits!

VĀKS

L'Officiel Latvija officiel.lv
Foto ALIKHAN
Modele Zhanna Brass / Fashion Model Management
Stils Ekaterina Melnikova
Stilista asistents Kirill Akimov
Meikaps un matu sakārtojums Savva
Producents Radik Aijarikov
Kleita, Escada.
Rokassprādze, Louis Vuitton.

L'OFFICIEL LATVIJA DIGITAL

L'Officiel App Store officiel.lv

Piešķir savam dzīvesstilam augstāku standartu!

club chic privilēģiju karte officiel.lv

Abonē L'OFFICIEL LATVIJA & dāvanā saņem CLUB CHIC