Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > KULTŪRA > Baltic Open 2017 un restorāns Riga Sunset Lounge ielūdz

Baltic Open 2017 un restorāns Riga Sunset Lounge ielūdz

Riga Sunset Lounge officiel.lv

Cīņas mākslu olimpiāde Baltic Open 2017 un restorāns Riga Sunset Lounge ielūdz uz visromantiskāko pavasara saulrietu! 12.maijā plkst.18.00 likteņupes Daugavas krastā notiks repertuāra un satura ziņā neparasts koncerts.

Riga Sunset Lounge officiel.lv

Pie klavierēm Vinsents Lins (Vincent Lyn) – Cīņas mākslu olimpiādes Baltic Open 2017 goda viesis – Kung Fu 10. Dans, kinozvaigzne, viens no pieprasītākajies vīriešu modeļiem pasaulē un ļoti talantīgs mūziķis.

Prestižās Bostonas konservatorijas klavieru klases absolvents (izpildījums un komponēšana), Lins paralēli sportam ir kaislīgi pievērsies mūzikai, lai veidotu ierakstus PolyGram, pie tam 2 no šiem ierakstiem uzreiz iekļuva topu pirmajos desmitniekos. 2011.gada 14.oktobrī Lins uzstājās ar debijas koncertu Karnegī zālē Ņujorkā par godu sava albuma «Heaven Bound» iznākšanai, kas ieņēma godpilnu vietu topu pirmajos desmitniekos un iekļuva gada labāko džeza albumu sarakstā. Pēdējais viņa CD «Vincent Lyn Live in New York City» (ieraksts Kārnegī zālē) saņēmis daudzus apbalvojumus un 8 nedēļas bija 12.vietā Pasaules džeza jaunumu reitingā.

Vinsentam Linam muzikālais pavadījums bus no Liepājas – Melngaiļskolas bigbends, harizmātiskā pūtēja Jāņa Ivuškāna vadībā. Kā īsteni talanti viņi regulāri pārsteidz publiku ar īpašu enerģētiku un muzikāliem pārsteigumiem. Bigbends ir spīdoši koncertējis kopā ar Uldi Marhilēviču, Ralfu Eilandu, pūtēju no ASV Konstantīnu Jemeļjanovu, kā arī brīnišķīgiem dziedātājiem – Jāni Stībeli, Emīlu Balceru un neatkārtojamo Renāru Kauperu.

Dreskods: vakartērps
Rezervācijas pa tālruni: +371 25727021
Vietu skaits ļoti ierobežots!

Adrese: Riga Sunset Lounge – Andrejostas 2-k9, Andrejsala

Komentēt

Top