Tu esi šeit:
Sākums > PARTY > The Botanist Gin stilā

The Botanist Gin stilā

officiel.lv

Ceturtdien, 8. jūnijā, mūsdienu Latvijas virtuves restorānā radošā Tribaltic.lv komanda kopā ar augu ekspertiem sagatavoja viesiem neparastu ceļojumu The Botanist džina pasaulē, atklājot 31 Ailejas salas auga noslēpumu.

Lai patiesi izprastu The Botanist nesteidzīgo un pamatīgo kvalitāti, viesiem tika piedāvātas slow living koncepta aktivitātes – slavenības, eksperti un mediju pārstāvji pina modernus vainagus un drukāja apsveikuma karšu tekstus ar rakstāmmašīnu. The Botanist ir dzēriens ne tikai ķermenim, bet arī prātam, tāpēc mājās apmeklētāji aiznesa arī jaunas zināšanas un pieredzi. Augu zinības pasākuma viesiem atklāja Balzāmbāra bārmenis Pēteris Repečko, savukārt uztura speciāliste Jevgēnija Jansone pastāstīja par augu ietekmi uz mūsu veselību. Viesi baudīja nesteidzīgas uzkodas no vietējiem produktiem un Baltijas reģiona tradicionālās receptes mūsdienu izpildījumā.

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

The Botanist ir daudzslāņaini komplicēts džins, kas veidots no īpaši atlasītiem Ailejas salas augiem – ar rūpību, entuziasmu un apzinātību. Tas ir vienīgais džins, ko ražo Ailejas salā. The Botanist nosaukums nav radies nejauši – džins tapis, pateicoties zinātnieku – botāniķu darba rezultātam, kas, pielietojot savas zināšanas un nebaidoties eksperimentēt, izveidoja augu kombinācijas no 9 klasiskajiem garšvielu un augu uzlējumiem, ko papildināja ar 22 vietējiem augiem un ziediem. Dzēriena garšā izteikti jūtams salds un maigs mentols, ābolmētra, pavasara mežs, kadiķis, koriandrs ar anīsa sēklu nokrāsām, citrona un apelsīna miza, Mahiras vasaras ziedu buķete, dadžu medus, kokosrieksts no kadiķogām, savvaļas piparmētra un vasaras pļavas.

Fotogrāfs Juris Zolbergs

Komentēt

Top