Tu esi šeit:
Sākums > PARTY > Britu zīmola River Island pirmā veikala atklāšana Latvijā

Britu zīmola River Island pirmā veikala atklāšana Latvijā

Britu zīmola River Island pirmā veikala atklāšana Latvijā officiel.lv

Šī gada 10.maijā ar svinībām modes industrijas pārstāvjiem – žurnālu redaktoriem, blogeriem un modes mīļotājiem – tika prezentēts Latvijā pirmais pasaulē iecienītā apģērbu zīmola River Island veikals.

420 kvadrātmetru plašais veikals durvis vēra aprīļa beigās Baltijas valstīs lielākajā iepirkšanās centrā Spice līdzās daudziem citiem pasaulē iemīļotu preču zīmju veikaliem, un tā interjers veidots saskaņā ar jaunākajām zīmola koncepta vadlīnijām. Veikalā plaši pieejami apģērbi, apavi un aksesuāri sievietēm un bērniem.

Pasākuma laikā Latvijā zināmā modes eksperte un stiliste Anita Altmane iepazīstināja viesus ar sezonas tendencēm un River Island kolekciju, akcentējot būtiskākās priekšrocība, kā vienu no tām uzsverot iespēju klasisko stilu atsvaidzināt ar eklektiskām, pamanāmām un šosezon aktuālām detaļām. Zīmola kolekcijas veidotas tā, lai klients spētu atrast tērpu gan ikdienai un atpūtai, gan saviesīgam pasākumam vai īpašam notikumam, saskaņojot oriģinālus, stilīgus un aktuālus apģērbu un apavu modeļus ar moderniem aksesuāriem. Savukārt bērnu nodaļā pieejamas gan bērniem, gan pusaudžiem piemērotas apģērbu kolekcijas, kas gan atspoguļo šīs sezonas aktualitātes, gan ataino galvenās iezīmes no pieaugušo kolekcijas, tādējādi ļaujot veidot saskaņotus tērpus mammai un bērnam.

Foto: Lauris Nagliņš

Komentēt

Top