Tu esi šeit:
Sākums > PARTY > Club Chic x L’Officiel Latvija. Izsmalcināts rudens aromāts

Club Chic x L’Officiel Latvija. Izsmalcināts rudens aromāts

officiel.lv

Vadošā modes un dzīvesstila žurnāla L’Officiel Latvija rīkotais Club Chic privilēģiju kartes stilīgais un aromātiskais vakars bija lieliska ieskaņa šā rudens sezonas atklāšanai.

officiel.lv

2. novembrī vienā no skaistākajām Latvijas viesnīcām pašā Vecrīgas sirdī Grand Palace bija ieradušies vairāk nekā 150 viesi, sabiedrībā pazīstami cilvēki – stilisti, dizaineri, modes veikalu īpašnieki, uzņēmēji, preses pārstāvji, un, protams, Club Chic privilēģiju kartes lietotāji. Viesi bija laipni aicināti izbaudīt burvīgi reibinošus aromātus, ko piedāvā Quintessence. Pasākuma īpašie viesi – slaveno zīmolu The House of Oud, Moresque un Blend Oud parfimērs Andrea Tero Kasoti, kā arī zīmola Making of Cannes dibinātāja Odrija Kurbjē.

officiel.lv

Visus zīmolus var iegādāties butikā Quintessence, Vaļņu ielā 3, savukārt zīmolus Blend Oud un Making of Cannes var iegādāties visos Douglas Select veikalos. Klātesošos ar savu klātbūtni pagodināja arī Itālijas vēstnieks Latvijā Sebastjāno Fulči, kas savā uzrunā izrādīja prieku par itāļu parfimēra ierašanos Latvijā, uzsverot, ka šādu pasākumu var vērtēt kā smalku kultūras tiltu starp Latviju un Itāliju. Savukārt pats parfimērs bija patīkami izbrīnīts, ka Latvijā tik daudzi zina itāļu valodu. Vēstnieks piebilda, ka jūtoties šeit teju vai mājās.

officiel.lv

Club Chic pasākuma viesi, iedvesmojoties no parfimēra paskaidrojumiem, izvēlējās sev tīkamākos un sirdij tuvākos aromātus no bagātīgi prezentētās Quintessence smaržu kolekcijas no Quintessence stenda. Savukārt zīmola pārstāvji labprāt sniedza izsmeļošas konsultācijas par katru aromātu, palīdzot izvēlēties vispiemērotāko.

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

Ikviens tika aicināts piedalīties īpašā meistarklasē: šeit varēja radīt dažādus aromātus no dažādām smaržu esencēm, ko parfimērs speciāli uz pasākumu atvedis no Itālijas.

Viesi ar aizrautību piedalījās loterijā: tika piedāvāta iespēja laimēt burvīgas dāvanas no Quintessence, no skaistumkopšanas salona Beauty Zone, kā arī šampanieša komplektus no Prike Latvija. Un visa vakara gaitā viesiem bija iespēja baudīt burvīgu un daudziem iemīļoto Prosecco.

officiel.lv

Burvīgu noskaņu visa vakara gaitā palīdzēja radīt talantīgā un harismātiskā vakara vadītāja Ieva Adamss tandēmā ar DJ Erminasu.

Privilēģiju kartes Club Chic projektu vadītāja un pasākumu organizatore Santa Taukača kopā ar L’Officiel Latvija komandu īpaši pateicas viesnīcai Grand Palace par silto uzņemšanu. Palieciet arī turpmāk kopā ar mums!

Kontaktpersona: pasākuma organizatore Santa Taukača, tālr. 20053795, e-pasts: santa.taukaca@officiel.lv

Fotoreportāža: Paul Ank, Daniel Tikachev

Komentēt

Top