Tu esi šeit:
Sākums > CLUB CHIC > LIEPUPES MUIŽA

officiel.lvViesnīca Liepupes muiža ir izvietota skaistā 18. gadsimta muižas ēku kompleksā, kuru ieskauj parks un kurā tiek piedāvāti 16 izsmalcināti numuri 2 ēkās – muižas galvenajā Kungu ēkā un blakus esošajā Pārvaldnieka ēkā. Viesiem, kas nakšņo Pārvaldnieka (Baltajā) ēkā, ir pieejami arī Suite apartamenti (2) ar āra burbuļvannu un terasi ar brīnišķīgi skatu uz ezeru. Apartamenti ir ieturēti romantiski elegantā lauku stilā – sienas grezno ekskluzīvā britu zīmola Sanderson tapetes, istabās ir īstu koka dēļu grīda. Izsmalcinātas detaļas ir it visā – to var baudīt gan ērtajos matračos ar satīna gultas veļu, gan vannas istabās ar īstām čuguna vannām un tām pieskaņotu ekskluzīvu aprīkojumu.

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

Kungu mājas pirmā stāva telpu interjers veidots kā kopēja, gaismas caurstrāvota telpa, arī muižas restorāns ir izvietots Lielajā zālē. Restorāna koncepcija ir apvienot garšas baudās mūsdienīgu pilsētas kulinārijas izsmalcinātību ar senām lauku ēdienu gatavošanas tradīcijām, ievērojot sezonu un maksimāli izmantojot svaigās vietējo produktu sastāvdaļas.

officiel.lv

Muižas Kungu ēkas pagrabstāvā ir izvietots SPA komplekss ar tvaika pirti, vannu un plašu procedūru klāstu, kurās tiek izmantoti bioloģiski audzēti produkti no Latvijas laukiem, kurus mūsu prasmīgie meistari gatavo tieši pirms procedūras.

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

Liepupes muiža atrodas 2,7 km attālumā no automaģistrāles VIA Baltica un 73 km attālumā no Rīgas. Vidzemes akmeņainā piekraste ir 5 km attālumā.

Īpašas atlaides CLUB CHIC kartes īpašniekiem:

20% atlaide izmitināšanas pakalpojumiem
10% SPA masāžām un relaksācijai aromātiskajā tvaika pirtī ar dabiskām, no augiem iegūtām, ēteriskajām eļļām

Ņemot vērā Liepupes muižas konceptuālo pieeju (sezonālo un vietējo produktu/augu izmantojumu SPA un restorānā), ir iespējams piedāvāt katru mēnesi īpašu piedāvājumu SPA kompleksajam pakalpojumam – 140 EUR (viena nakts/vienai personai), 180 EUR (viena nakts/divām personām).
Piedāvājumā ietilpst: nakšņošana un īpašas SPA procedūras dāmām un kungiem (procedūru skaits 2-3, piedāvājumā procedūras atkarībā no sezonālās aktualitātes).
Kā arī varam piedāvāt 15% atlaidi sezonālajiem gastronomiskajiem piedāvājumiem (svētku pusdienas vai vakariņas, gardēžu vakari u.c.).

Kontakti:

Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, Liepupe, LV-4023
+371 278 028 01 (rezervēšanai), +371 64 020 268 (viesnīca, restorāns)
www.liepupesmuiza.lv, rezervacija@liepupesmuiza.lv, info@liepupesmuiza.lv

Darba laiks:

Viesnīca: katru dienu 00:00 – 24:00
Restorāns: katru dienu 12:00 – 22:00

Top