Jūs esiet šeit
Sākums > CLUB CHIC > PICA RĪGA

officiel.lv„Pica Rīga” ceptās picas var lepoties ar greznu vizuālo noformējumu un katra gardēža sapni – neatkārtojamu garšu, kurai līdzīga nav sastopama itin nekur Rīgā. Īpaša ir arī picas pamatne – tā ir tieši tikpat plāna un kraukšķīga, cik picas maliņa.

Perfekcionisms un māksliniecisks piesitiens it visā, arī klientu apkalpošanā, piemēram, picu jums piegādās darbinieks, kuram ir tauriņš.

„Pica Rīga” nepazīst robežu, tā turpina pilnveidoties un pārsteigt savus klientus ar jaunām un neiepazītām garšu niansēm. No 12 piedāvāto picu klāsta jāizceļ kāda īpaša pica, kas domātam īstiem mākslas un neparastas garšas cienītājiem. Tā ir melnā „Pica Rīga”. Lai gan „Pica Rīga” piedāvātais sortiments pašlaik pieejams tikai e-vidē, uzņēmums neapstājas pie iesāktā un tūlīt jau vērs vaļā durvis savam pirmajam „Pica Rīga” restorānam. Restorāns pārsteigs savus viesus ar jaunām garšām, kā, piemēram, picas ar jēra vai strausa gaļu. Tāpat tiks padomāts par katrai picai īpaši piemeklētu itāļu vīnu, kā arī alu no vietējām un ārzemju alus darītavām.

Īpašas atlaides CLUB CHIC kartes īpašniekiem:

10 % atlaide picai

Pica Rīga officiel.lv

Pica Rīga officiel.lv

e-picērija “Pica Rīga” officiel.lv

Kontakti:

Rīga, Strēlnieku iela 1a
www.picariga.lv, +371 26 633 777, picariga@picariga.lv

Darba laiks:

Pirmdien-ceturtdien 11:00-22:00 piektdien-sestdien 11:00-24:00, svētdienās 12:00 – 22:00

Top