Tu esi šeit:
Sākums > DEFILĒ > RIGA FASHION WEEK > AMORALLE SPRING SUMMER

Amoralle

spring-summer 2017

Rīgas modes nedēļu atklāja zīmols Amoralle ar vērienīgu skati. Šoreiz dizainere Inese Ozola kolekcijas krāsu gammu papildinājusi ar piesātināti sarkanā un bēša toņa niansēm.

Amoralle jaunā kolekcija ir tapusi, iedvesmojoties no savvaļas putnu greznības, grācijas un trauslās dabas, un tās mērķis ir piepildīt sievietes jutekliskos sapņus, ieskaujot ķermeni karaliskā greznībā. Graciozās piedurknes, kas līdzinās putnu spalvām, un cēli pavedinošie griezumi apvienojušies jaunās kolekcijas karalienes cienīgos tērpos no zīda, tilla un izsmalcinātām mežģīnēm šosezon aktuālajos koši sarkanajā, karameļu un trifeļu toņos. Atklātos plecu siluetus, drapētās formas un dziļos dekoltē caurstrāvo pavedinošs maigums, kas iederēsies gan buduārā, gan ikdienā, gan arī dodoties uz karaliskām svinībām.

Вдохновением на создание новой коллекции Amoralle послужила роскошь, грация и хрупкость диких птиц, – в ней преобладают широкие рукава, напоминающие форму крыльев, и контрастирующие комбинации цветов, похожие на оперение птиц, открытые плечи, подчеркнутые драпировками женственные силуэты и глубокие декольте. Королевские наряды из шелка, тюля и изысканных кружев в актуальных в этом сезоне тонах – алом, карамельном и трюфельном – соблазнительны и подходят как для будуара в повседневной жизни, так и для выхода во время раутов.


Foto: Mark Litvyakov for RFW

Komentēt

Top