Tu esi šeit:
Sākums > MODE > JAUNUMI > Dumpinieciski sievišķīga Jaunā TommyXGigi kolekcija

Dumpinieciski sievišķīga Jaunā TommyXGigi kolekcija

officiel.lv

Dažas savienības ir kā radītas debesīs. Tā var teikt arī par dizaneri Tomiju Hilfigeru (Tommy Hilfiger) un supermodeli Džidži Hadidu (Gigi Hadid), kuru sadarbībā dzimusi jau trešā kapsulkolekcija.

Tāpat kā iepriekšējās TommyXGigi kolekcijās, arī šajā supermodele un zīmola vēstnese ir piedalījusies tērpu dizainēšanā, stila veidošanā, reklamēšanā un, protams, valkāšanā. Tas nepārsteidz, jo Džidži ir īsta Tommy Girl.

2017. gada rudens kolekcija ir dumpinieciski sievišķīga. Tā liek kavēties atmiņās par 90. gadiem un tā ikonisko rokenrola stilu. Kolekcijā valda oversized piegriezumi, koledžas iedvesma un atlētiska estētika. Tērpiem izvēlēti īpaši audumi – luksusa velūrs, spīdīga āda, džinss un flanelis. Dumpinieciskumu izceļ mūzikas grupu logo stils un metāliskas kniedes.

officiel.lv

Arī pats dizainers apliecina, ka šīs sezonas kolekcijas iedvesma ir viņa mīlestība pret rokenrolu un 90. gadu grunge stilu. Viņam jau izsenis paticis saprecināt modi, izklaidi un popkultūru. Tā visa mērķis ir iedvesmot un iepriecināt cilvēkus.

TommyXGigi rudens kapsulkolekcija ir ieejama arī Tommy Hilfiger veikalos tirdzniecības centros “Domina”, “Galerija Centrs” un “Spice”.

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top