Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > #33pērles ar Simonu Kubasovu

Agnese Rakovska raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

Agnese Rakovska officiel.lv

Mēs satikām dziedātāju Agnesi Rakovsku, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles” par viņai vistuvāko tēmu – sevi pašu. Viņa mums pastāstīja, kur smeļas iedvesmu saviem skatuves tēliem, atklāja bez kā nevar dzīvot, kā arī pastāstīja kāda ir patiesā Agnese. Lai dzirdētu pārējās “pērles”, turpini skatīties.

Ginta Lapiņa raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

Ginta Lapiņa officiel.lv

Ginta Lapiņa raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu. Mēs satikām modeli Gintu Lapiņu, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles” par viņai vistuvāko tēmu – sevi pašu. Viņa mums atklāja ko nozīmē būt pasaulē slavenai modelei, pastāstīja ko uzskata par saviem līdz šim lielākajiem dzīves sasniegumiem, kā arī atklāja kura ir pati spilgtākā slavenība kuru satikusi.

Andris Bulis raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

Mēs satikām aktieri Andri Buli, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles" par viņam vistuvāko tēmu - viņu pašu. Viņš deklamēja dzejoli no pavisam svaigi izdotā dzejoļu krājuma, pastāstīja kāpēc aktieri mēdz būt savā dzīvē vientuļi, kā arī atklāja, ka viņam mājās nav ledusskapja. Intro: Hellcams. Video: Roberts Vīksne.

Maija Silova raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

maija silova officiel.lv

Mēs satikām televīzijas seju un stila eksperti Maiju Silovu, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles” par viņai vistuvāko tēmu – sevi pašu. Viņa mums atklāja, kā kļuva par televīzijas dīvu, pastāstīja savus tuvākos nākotnes plānus, kā arī atklāja, kā vislabprātāk sevi palutina!

Samanta Tīna raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

Mēs satikām dziedātāju Samantu Tīnu, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles" par viņai vistuvāko tēmu - sevi pašu. Viņa mums atklāja, ar kuru matu krāsu jūtas vislabāk, pastāstīja, kas ir spilgtākā bērnības atmiņa, kā arī nodemonstrēja kā visefektīvāk taisīt pietupienus. Intro: Hellcams. Video: Roberts Vīksne.

DVĪNES raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

#33pērles ar Simonu Kubasovu officiel.lv

Mēs satikām dziedātājas Anu un Katrīni Drozdovičas, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles" par viņām vistuvāko tēmu - sevi pašu. Viņas mums atklāja, ka viņu vecvectēvs pēc tautības bijis turks, pastāstīja, kā tas ir - būt hokejistu draudzenēm, kā arī atklāja, cik ir ilgākais laiks, ko abas pavadījušas šķirti. Intro: Hellcams. Video:

Agnese Zeltiņa raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

agnese zeltiņa officiel.lv

Mēs satikām aktrisi Agnesi Zeltiņu, lai uzdotu 33 jautājumus jeb “pērles" par viņai vistuvāko tēmu - viņu pašu. Viņa mums nodemonstrēja mīļākās rotas no savas rotaslietu kolekcijas “Soulstones”, pastāstīja kurš bija visspilgtākais notikums viņas dzīvē, kā arī atklāja ko nozīmē būt aktrisei. Video: Roberts Vīksne Intro: Hellcams

Kaspars Blūms-Blūmanis raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

Kaspars Blūms-Blūmanis officiel.lv

Mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis uzaicināja pie sevis uz “Kašera sapņu fabriku”. Uzdevām 33 jautājumus jeb “pērles" par viņam vistuvāko tēmu - viņu pašu. Viņš mums atklāja, kāda ir viņa dzīves misija, pastāstīja, kāpēc ir pilnībā nomainījis savu stilu, un atzinās, kādas situācijas mēdz viņu saraudināt. Lai dzirdētu pārējās “pērles”, turpini skatīties. Video:

Liene Greifāne raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

liene-greifāne-officiel.lv

Dziedātāja Liene Greifāne uzaicināja mūs pie sevis uz radio ENERGY FM. Uzdevām 33 jautājumus jeb “pērles" par viņai vistuvāko tēmu - viņu pašu. Viņa mums atklāja kā pieteicās TV šovam "Dejo ar Zvaigzni", par cik bērniem sapņo, kā arī pastāstīja par savu visuzbāzīgāko fani. Lai dzirdētu pārējās “pērles”, turpini skatīties. Video:

Inese Ozola raidījumā #33pērles ar Simonu Kubasovu

Amoralle_IneseOzola_officiellv_800x

Modes zīmola “Amoralle" dizainere Inese Ozola pirms pašas došanās uz izstādi Parīzē izrādīja savu tikko atvēto sieviešu sapņu veikalu. Uzdevām 33 jautājumus jeb “pērles" par viņai vistuvāko tēmu - viņu pašu. Viņa mums atklāja kāda ir viņas panākumu atslēga un pastāstīja par savu mīlestību pret apakšveļu, kura radusies pavisam agrā

Top