Tu esi šeit:
Sākums > L'HOMMES > Face&Body vīriešiem. Delikātas pārvērtības

Face&Body vīriešiem. Delikātas pārvērtības

Nofrete salons officiel.lv

Pēc ziemas perioda pārskatām ne tikai savu garderobi, bet vairāk uzmanības arī pievēršam ķermenim, īpaši sejai. Mūsdienu vīrieši aizvien biežāk ādas atjaunošanai izvēlas progresīvās kosmētikas metodes un līdzekļus.

men beauty officiel.lvTo, kādas kosmētiskās procedūras palīdzēs ādai atgūt labu izskatu pirms vasaras sākuma, stāsta salona Nofrete kosmetoloģe Aleksandra Lifšica.

DMK

Šo procedūru veic, izmantojot DMK (termins radies no vārdu savienojuma «kosmētika » un «farmācija» un apvieno kosmetoloģiju un medicīnu) produktus, ko radījis ģeniālais bioķīmijas un farmakoloģijas doktors Danne Montegī-Kings. Viņš piedāvāja nevis iedalīt ādu dažādos tipos, bet atrast ārstēšanas veidu atbilstīgi galvenajām ādas problēmām: pigmentācijas izmaiņām vecuma periodos, poru paplašināšanās, slieksmi uz izsitumiem. Procedūrai ir divi posmi. Pirmajā notiek ādas attīrīšana ar kādu no pīlinga formām – skābes, sārma, uz kanēļa bāzes u.c., ko izraugās atbilstoši konkrētām ādas problēmām.

Nākamais posms ir slavenās fermentu maskas DMK uzklāšana uz sejas, kas darbojas 45 minūtes: pirmās 20 minūtes tā iedarbojas uz epidermu, pēc tam iespiežas dziļāk – līdz pat asinsvadiem. Tāpēc asinsvadu tīklojuma parādīšanās pēc seansa ir normāla parādība. Maskā ietilpstošie augu fermenti aktivizē ādas fermentus, kas nodrošina toksīnu neitralizēšanu un ādas reģenerāciju. Maskai ir jauneklīgu izskatu atjaunojošs efekts, un tā novērš vairākas ādas problēmas.

vīriešu skaistums officiel.lv
фото: pixabay.com

BIOLOĢISKĀ REVITALIZĀCIJA

Drosminiekiem, kuri nebaidās no injekcijām, būs piemērota bioloģiskā revitalizācija. Kokteilis no hialuronskābes, iespiežoties dziļākajos ādas slāņos, koriģē kosmētiskos ādas defektus. Šī metode stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, kas nodrošina ādas mitrināšanu un reģenerāciju. Tā ir indicēta, ja ir nespodra ādas krāsa, sīkas krunciņas, sausa un ūdeni zaudējusi vai – tieši pretēji – taukaina āda ar paplašinātām porām.

BOTOKSS

Izteiktas mīmikas grumbas visefektīvāk iespējams likvidēt ar botoksa injekcijām. Pēc procedūras atjaunojošais efekts saglabājas aptuveni pusgadu. Botokss spēj bloķēt arī sviedrus, tāpēc pirms vasaras šī procedūra ir visai iecienīta.

Nofrete salons officiel.lv

FOTOATJAUNOŠANA

Fotoatjaunošanas pamatā ir noteiktas frekvences gaismas staru iedarbība uz ādu, kuri, iekļūstot dziļākajos slāņos, stimulē kolagēna sintēzi. Šo procedūru izpilda ar aparātu Plasmalite līdz pavasara periodam, jo pēc tās vairākas dienas nedrīkst sauļoties. Procedūra ir gandrīz nesāpīga, netraumē ādu, tikai izraisa nelielu apsārtumu, kas ātri izzūd. Tā aptur vecuma noteiktās izmaiņas, stimulē kolagēna veidošanos un tiek izmantota novecošanas profilaksei pēc 35 gadu vecuma.

FOTOEPILĀCIJA

Apmatojuma likvidēšanas veids ar augstu impulsu gaismu, kas iedarbojas uz matu pigmentu melanīnu. Termisko viļņu ietekmē matu folikuli zaudē barības vielas un aiziet bojā. Procedūra atrisina ādā ieaugušu matiņu problēmu, kuri reizēm rodas pēc skūšanās. Tā piemērota vīriešiem, kuri grib uz visiem laikiem atbrīvoties no apmatojuma, piemēram, padusēs.

nofrete.lv

Fото: publicitātes materiāli

Komentēt

Top