Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > KULTŪRA > UNDER FESTIVAL Rīga – atkal elektroniskās mūzikas epicentrā!

UNDER FESTIVAL Rīga – atkal elektroniskās mūzikas epicentrā!

UNDER FESTIVAL Rīga officiel.lv

Maija beigās, 26.-28. maijā, Rīgā, notiks pirmais un savā veidā unikāls elektroniskās deju mūzikas festivāls – “UNDER FESTIVAL”. Par pasākuma norises vietu kļūs VEF radošā kvartāla telpas.

Divu dienu un nakšu laikā festivāla apmeklētāji varēs baudīt aptuveni 50 pasaules līmeņa mākslinieku un mūziķu uztāšanos, dejot un relaksēties aktuālo elektroniskās mūzikas skaņu pavadījumā, piedalīties dažādos festivāla ietvaros notiekošajos pasākumos un aktivitātēs.

UNDER FESTIVAL Rīga officiel.lv

Papildus nakts programmai, apmeklētājiem tiks prezentēta arī apjomīga dienas pasākumu programma, kuras ietvaros festivāla mākslinieki piedāvās apmeklētājiem dažādas meistarklases un lekcijas. Interesentiem būs arī unikāla iespēja aplūkot flajeru izstādi, kas veltīta 1990.-2000. gadu elektroniskās mūzikas pasākumiem, apmeklēt vinila plašu tirdziņu un citas aktivitātes.

Mūsdienu – ātri mainīgajā, pasaulē mūzika, it īpaši deju un elektroniskā, ir kļuvusi par dažādu kultūras pasākumu neatņemamu satāvdaļu daudzās pasaules valstīs. Rīga nav izņēmums, un par laimi daudziem “elektronikas” cienītājiem, šis muzikālais žanrs ir sevi pieteicis kā mūsdienīgas kultūras elements arī pie mums, un protams, ir noteikti pelnījis tikt izcelts ar savu atsevišķu lielu pasākumu.

Festivāls ilgs 2 dienas un 2 naktis – no piektdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam. Pasākumā tiks piedāvāti tādi populāri elektroniskās mūzikas virzieni, kā Electronica, House, Techno, Tech House un citi žanri un stili. “UNDER” festivāla organizatori ir parūpējušies par lielisku dīdžeju un izpildītāju komandu. Festivāla organizatori ir sagādājuši lielisku dīdžeju un mūziķu line-up, 16 no kuriem uzstāsies dzīvajā (live), kas padara festivālu vēl unikālāku savā jomā.

KSENIA KAMIKAZA UNDER festivāls officiel.lvFestivāla dalībnieku – dīdžeju un dzīvās (Live) uzstāšanās mākslinieku, sarakstā atrodami tādi vārdi, kā: dOP (Francija), KASPER BJØRKE (Dānija), CHRISTIAN LÖFFLER (Vācija), MUJUICE (Krievija), GABRIEL ANANDA (Vācija), SUPER BESSE (Baltkrievija), DASHA RUSH (Krievija), VATICAN SHADOW (ASV), BLANCK MASS (Lielbritānija), VOISKI (Francija), JAKE THE RAPPER (ASV), PETER SCHUMANN (Vācija), FAIRMONT (Kanāda), LUIGI TOZZI (Itālija), SID LE ROCK (Kanāda), ELECTRIC INDIGO (Austrija), CASSEGRAIN (Vācija), MUSTELIDE (Baltkrievija), SVAROG (Ukraina), OID (Latvija), KODEK (Latvija), SID (Krievija), ANDREI SWIPE (Krievija), KSENIA KAMIKAZA (Latvija), V | Z (Latvija), ORIOLA 701 (Latvija), INFEKTION (Lietuva), JELENA GLAZOVA (Latvija) uc.

Sīkāka informācija ir atrodama festivāla mājas lapā – https://www.underfestival.com. Festivāla mākslinieku mūzika. Biļetes var iegādāties vietnē. Pašlaik festivāla apmeklējums visām dienām maksā tikai 29 eiro, un šo biļešu skaits ir pieejams līdz 3000.

Komentēt

Top