Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > KULTŪRA > Festivāla zvaigzne

Festivāla zvaigzne

officiel.lv

Kā ģērbties, dodoties uz Positivus, lai neiejuktu raibajā pūlī? Stailings «Brīvības gars» no L’Officiel Latvija vasaras numura sniedz virkni ideju. Ieskatieties arī festivāla ceļvedī – īstai zvaigznei jāpazīst solisti un jāzina citas slepenas lietiņas.

officiel.lv

officiel.lv

Efektīvi saģērbties festivālam – tas nenozīmē obligāti upurēt komfortu. Tomēr arī iet tā pavadā nevajadzētu. Iemīļotos džinsus un svītrainos krekliņus pataupiet citam, mazāk nozīmīgam pasākumam. Nedomājiet, ka puķu vainadziņš vai karnevāla tērps jūs padarīs par spilgtu festivāla tēlu – tas viss jau ir apnicis līdz mielēm daudzo Positivus laikā.

  • Izmantojiet tērpā konfliktējošus krāsu salikumus – zils+zaļš, zila+sarkans… Festivāla laikā īsti vietā būs pašas neprātīgākās idejas!
  • Izvēlēties apģērbu no audumiem ar metālisku mirdzumu – pirmkārt, tā ir galvenā vasaras tendence, otrkārt, jūs būsiet redzams no tālienes, treškārt, jūs zaigosiet saulē un prožektoru staru kūļos.
  • Vēl viens vasaras hits – neslēpt veļu, bet vilkt to virs virsdrēbēm. Diezin vai gadīsies vēl labāks brīdis par Positivus, lai nodemonstrētu drosmīgo tendenci, – velciet korseti vai brallet pāri topam, vēlams, lai tie nebūtu vienā krāsā un nesaplūstu viens ar otru.
  • Izvēlēties garas kleitas – vējā plīvojošā tērpā jūs izskatīsieties krietni fotogēniskāk nekā pieguļošā mini. Apvienojiet garu kleitu ar svītšotu vai džinsu jaku, jo naktis Positivus festivāla laikā ir vēsas.
  • Ja dosieties uz Positivus steigā, varēsiet ietērpties festivāla teritorijā, apmeklējot dizaineru tirdziņā. Woodstock vintāžas drēbes un Jūlijas Podziņas darinātie auskari porcelāna krūzīšu veidā, amizantas galvassegas un neprātīgi pončo – ar košu akcentu piedāvājumu šeit viss ir kārtībā.

officiel.lv

Klausīties Positivus var to, kas patīk un kad patīk, tomēr iesakām nepalaist garām:

14.jūlijā – alternatīvā roka leģendu, amerikāņu grupu Pixies, kā arī vienu no pašiem leģendārākajiem hiphopa izpildītājiem ne tikai Amerikā, bet visā pasaulē Grandmaster Flash.

officiel.lv
Pixies
officiel.lv
Grandmaster Flash

15.jūlijā – britu popmūzikas princesi, dziedātāju un komponisti Elliju Goldingu.

officiel.lv
Ellie Goulding

16.jūlijā – trakulīgos britu indi rokerus Alt-J, ASV rokgrupu The Lumineers, kas spēlē folkroka, indi roka un amerikana stilā, kā arī alternatīvo roka kolektīvu no Dānijas MEW.

officiel.lv
Alt J
officiel.lv
The Lumineers
officiel.lv
MEW

Baudīt mūziku un saskarsmi festivālā var arī ērtajā VIP-zonā. Biļete VIP-zonā maksā 250 eiro un nodrošina:

  • ieeju festivālā visās trijās dienās;
  • vietu VIP-autostāvvietā, kas atrodas netālu no ieejas festivāla teritorijā;
  • atsevišķu ieeju teritorijā, kas atrodas blakus galvenajai festivāla ieejai;
  • ieeju atsevišķā atpūtas zonā VIP Lounge blakus Lattelecom skatuvei, kurā ir restorāns ar īpašu ēdienkarti brokastīm, pusdienām un vakariņām; bars ar ļoti bagātu dzērienu izvēli; uz augšu pacelta platforma ērtākai notiekošā uz skatuves baudīšanai, atsevišķas tualetes;
  • ieeju telšu pilsētiņā.

officiel.lv

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top