Tu esi šeit:
Sākums > MODE > JAUNUMI > H&M ATKLĀJ JAUNO DIZAINERA SADARBĪBU AR ERDEM

H&M ATKLĀJ JAUNO DIZAINERA SADARBĪBU AR ERDEM

officiel.lv

H&M atklāj lielo noslēpumu: nākamā ekskluzīvā dizaineru sadarbība būs ar ERDEM — slavenību un modes pazinēju iemīļotu dizaineru no Londonas. Tāpat H&M ar prieku paziņo, ka māksliniecisko filmu veidotājs Bazs Lūrmans (Baz Luhrmann) atdzīvinās kolekciju ar savu unikālo stāstu. No 2. novembra ERDEM x H&M kolekcija būs pieejama atsevišķos veikalos, kā arī tiešsaistē hm.com.

Uzņēmumam H&M Erdem ir radījis gluži jaunu apģērbu kolekciju sievietēm un — pirmo reizi vēsturē — arī apģērbu kolekciju vīriešiem. Erdem tic skaistuma spēkam, atklājot vēsturiskās ietekmes un personīgo vēstījumu katrā radītajā lietā. ERDEM x H&M kolekcijā viņš parādīs un no jauna atveidos dizainu motīvus no dažām savām slavenākajām kolekcijām, kurās tika izmantotas apdrukas, audumi un smalkā meistarība, kas padarīja viņa vārdu slavenu.

“Es esmu priecīgs par sadarbību ar H&M un iespēju virzīt savu darbu jaunā līmenī, radot vīriešu apģērbu kolekciju, ko līdz šim vēl neesmu darījis. Ļoti aizraujoši būs strādāt kopā ar Bazu Lūrmanu — vienu no mūsdienu svarīgākajiem stāstniekiem,” saka Erdem.

“Mode manā izpratnē vienmēr ir bijusi kas vairāk nekā tikai apģērbi. Tas ir izpausmes veids – patstāvīgs mākslas veids. Priecājos par sadarbību ar ERDEM un H&M, kuras laikā es varēšu atklāt šīs unikālās kolekcijas stāstu,” teic Bazs Lūrmans.

“No brīža, kad sākām sarunas ar Erdem par sadarbību, mani aizrāva viņa vīzija. ERDEM x H&M kolekcijā viņš ir radījis aizraujošu pasauli, kas izstaro skaistumu, izsmalcinātību un bagātīgas detaļas. Tās ir īpašas kolekcijas sastāvdaļas, ko gribēsies nēsāt mūžīgi,” saka H&M radošā konsultante Anna-Sofija Johansone.

Seko saitei uz pirmo ieskatu Baza Lūrmana ERDEM x H&M kolekcijas filmā:

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top