Tu esi šeit:
Sākums > MODE > JAUNUMI > H&M Losandželosā iepazīstina ar ERDEM X H&M kolekciju

H&M Losandželosā iepazīstina ar ERDEM X H&M kolekciju

officiel.lv

Losandželosā, vēsturiskā Ebell sieviešu kluba Losandželosā viesi, kuru vidū bija arī Kirstena Dansta, Keita Bosvorta un Zendaja Kolmena, ienira jutekliskajā un skaistajā ERDEM x H&M kolekcijas pasaulē.
Par pārsteigumu viesiem, klubs bija pārveidots par angļu botānisko dārzu, kurā modes skates mēli apvija īsti un izsapņoti augi, it kā uz Amerikas rietumkrastu būtu pārcelta daļa Anglijas. Slavenībām, modes noteicējiem un preses pārstāvjiem no visas pasaules ERDEM x H&M kolekciju demonstrēja tādas modeles, kā Malgosia Bela, Aleka Veka un Ginevera Van Senusa. Par viņu izskatu modes skatē rūpējās skaistuma māksliniece Isamaija Frenča (Isamaya Ffrench), izmantojot arī H&M skaistuma produktus.

„Erdems, veidojot kolekciju ERDEM x H&M, mums ir radījis maģisku pasauli. Šis pasākums atklāj kolekcijā esošo skaistuma spēku, sajūtu, kas mums šajā pasaulē vajadzīga vairāk nekā jebkad iepriekš,” saka Anna-Sofija Johansone, H&M radošā konsultante.

officiel.lv
Erdem Moralioglu & Kirsten Dunst
officiel.lv
Kate Bosworth
officiel.lv
Zendaya Coleman
officiel.lv
Alexa Chung
officiel.lv
Ahna O’Reilly
officiel.lv
Brandon Thomas Lee
officiel.lv
Kate Mara
officiel.lv
Langley Fox Hemingway
officiel.lv
Lena Meyer-Landrut
officiel.lv
Mackenzie Foy
officiel.lv
Sylvia Hoeks
officiel.lv
Tiffany Hwang
officiel.lv
Imaan Hammam
officiel.lv
Erdem Moralıoglu, Ann-Sofie Johansson
officiel.lv
Baz Luhrmann, Catherine Martin
officiel.lv
Ana de Armas
officiel.lv
Neels Visser
officiel.lv
Selma Blair, Erdem Moralıoglu, Ann-Sofie Johansson

Baza Lūrmana īsfilma ERDEM x H&M

ERDEM x H&M sadarbības kolekcijai veltītās Baza Lūrmana filmas darbība norisinās noslēpumainā lauku muižā, kurā valda „mūžīgais pavasaris”. Māja, iedvesmojoties no ERDEM raksturīgajiem augu motīviem, ir veidota kā noslēgta pasaule, kurā vienmēr plaukst ziedi. Kad šajā namā apmetas jauni draugi, klātesošo vidū izveidojas ciešs mīlestības trijstūris, ko filmā atveido uzlecošās kino zvaigznes Toms Rīss Herijs (Tom Rhys Harries), Hīro Fainss Tifins (Hero Fiennes Tiffin) un Rūbija Dagnāla (Ruby Dagnall).

Kopā ar viņiem filmā piedalās atzītā aktrise Herieta Voltere (Harriet Walter), kā arī supermodeles Saskia Debraua (Saskia de Brauw), Imāna Hammama (Imaan Hammam), Greisa Hartcele (Grace Hartzel) un Fernando Kabrāls (Fernando Cabral), Nīlss Vaizers (Neels Visser) un Tonijs Vords (Tony Ward).

„Es vēlējos, lai tā būtu kā vesela kinofilma. Tajā ir uzņemts ļoti mūsdienīgs mīlas stāsts, kas norisinās savus noslēpumus glabājošā lauku īpašumā. Šī vieta ir kā mūsdienu dzīves metafora — ārpasaule ir skarba, bet te valda mūžīgs pavasaris, kurā zaļo tas, kas ir patiešām svarīgs,” atklāj Bazs Lūrmans.

ERDEM x H&M kolekcija no 2.novembra būs pieejama atsevišķos H&M veikalos visā pasaulē, kā arī tiešsaistē.

Foto: H&M publicitātes materiāli (Stefanie Keenan/Getty Images for H&M x ERDEM)

Komentēt

Top