Tu esi šeit:
Sākums > PARTY > Hartwall Original Long Drink ballīte

Hartwall Original Long Drink ballīte

Piektdien, 16. jūnijā, kolorītais TV šovu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems atvēra savu māju durvis vietējām slavenībām un žurnālistiem, lai grila ballītē iepazītu kvalitatīvu alkoholisko kokteili no Somijas Hartwall Original Long Drink. 

Hartwall Original Long Drink ir dzēriens ar īpašu vēsturi un revolucionārs alkoholisko kokteiļu pasaulē. Gatavojoties 1952. gada Helsinku Olimpiskajām spēlēm, restorāni un kafejnīcas saprata, ka var netikt galā ar aktīvu pilsētas viesu plūsmu. Tāpēc Hartwall nāca ar ierosinājumu – tā vietā, lai jauktu katru kokteili atsevišķi, pasniegt jau gatavu kokteili pudelē. Šobrīd kokteiļi pudelēs ir ierasta lieta – tas pateicoties Hartwall idejai sajaukt augstas kvalitātes īstu džinu ar greipfrūtu sulu. 

Ballītē bija piedāvāta izklaide ar pievienoto vērtību – tika uzsākts ilgtermiņa mākslas projekts – izaicinājums, kura ietvaros tiks veidotas mākslas instalācijas no tukšām Hartwall Original Long Drink bundžām. Radošie cilvēki no dažādām sfērām, kas pirmie izveidos savu kompozīciju, nominēs citus šim izaicinājumam. Pirmo nomināciju kārtu uzsāk Indra Salcēviča, Jaroslavs Barišņikovs, Sergejs Hatanzejskis.

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

officiel.lv

Fotogrāfs: Kristaps Bardziņš

Komentēt

Top