Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > H&M Beauty priekš Ešlijas Greiemas Met Gala 2017

H&M Beauty priekš Ešlijas Greiemas Met Gala 2017

H&M Met Gala 2017 officiel.lv

H&M Nikijai Mināžai, Future, Ešlijai Greiemai, Džo Džonasam, Džordanai Dannai, Sašai Leinai un Stellai Maksvelai radīja unikālus tērpus dalībai Metropolitēna mākslas muzeja Tērpu institūta 2017. gada labdarības ballē.

H&M Met Gala 2017 officiel.lv

H&M Met Gala 2017 officiel.lv

H&M Met Gala 2017 officiel.lv

Iedvesmojoties no šī gada Tērpu institūta izstādes „Rei Kawakubo/Comme des Garçons: Art of the In-Between”, H&M dizaineru komanda radīja neatkārtojamus tēlus, kuros ietvertas vairākas no Kavakubo daudzkārt izmantotajām tēmām, piemēram, dekonstrukcija, tradīciju pārkāpšana un asimetrija, ko papildināja ziedu, punktu un banšu šarms. Katrs no tērpiem bija veidots īpaši šim ekskluzīvajam modes vakaram.

H&M Met Gala 2017 officiel.lv

Modele Ešlija Greiema bija uzvilkusi korsetes kleitu, kas radīta, iedvesmojoties no Kavakubo aizraušanās ar apģērba uzbūves demonstrēšanu. Kleitu veidoja nespodri balta, nedaudz dekonstruēta korsete un gara ar āķīšiem nostiprināta sarkana zīda svārku daļa, tērpu greznoja krāšņi tumši sarkanas zīda organzas volāni.

Slavenību make-up mākslinieks Alans Avendano stāsta par tēlu, ko viņš izveidoja priekš Ešlijas Greiemas Met Gala.

Šajā naktī mēs ļāvām izcelties vakarkleitai. H&M kleita ir perfekts šī gada Met Gala tēmas (Comme Des Garçon X Rei Kawakubo) un Ešlijas noskaņas atspoguļojums. Kleita bija tik iespaidīga un apjomīga, bet tajā pašā laikā arī ļoti seksīga, tāpēc mēs ādu atstājām mirdzošu un nokrāsojām viņas lūpas viņas kleitas krāsā ar kosmētiku no H&M Beauty. Tēls nebija nospiedošs, bet tajā pašā laikā izcēla kleitu, tās audumu un tēmu.

H&M Met Gala 2017 officiel.lv

Kā iegūt šādu tēlu:

Es sagatavoju Ešlijas acis ar Eye Fidelity Primer, lai viņas acu kosmētika būtu noturīga visu vakaru un neizsmērējas. Es uzklāju Mattifying Face Primer viņas T zonai, lai radītu perfektu pamatu un, lai viņai uz sarkanā paklāja nebūtu pārāk spīdīga seja.

H&M beauty Met Gala 2017 officiel.lv

Es uzklāju divus bronzas pūderus uz viņas acīm, lai radītu dabīgu izskatu un piešķirtu acīm dziļumu. Es sajaucu Solar Flair Bronzing pūderi Sheer Tan krāsā (kas uzklāts uz acu plakstiņiem) un Golden Honey. Pēc tam es izcēlu viņas acu vidus daļu un iekšējos kaktiņus ar Infinite Impact acu ēnām Chin Chin krāsā.

Pēc tam iezīmēju Ešlijas acis no centra un radīju nelielu uzrautu līniju, lai izceltu acu formu. Es uzvilku līniju ar Drama Cream acu laineri Pitch Black krāsā un pēc tam pārgāju tam pāri ar Soft Kajal acu zīmuli Rich Cocoa krāsā, lai pastiprinātu līniju un samazinātu melnās krāsas intensitāti.

H&M beauty Met Gala 2017 officiel.lv

Pēc tam es augšējām skropstām (apakšējām nē) izmantoju 2 kārtas ar Control Chic skropstu tušu Deep Black krāsā un tad uzklāju individuālas skropstas ārējos acu kaktiņos, lai sekotu līdzi formai, ko mēs radījām ar laineri. Mēs vēlējāmies koncentrēties uz acu augšējo daļu un piešķirt viņai vlinošu skatienu.

Viņas uzacīm es tikai pastiprināju formu izmantojot Superfine uzacu laineri un padarīju tās maigākas ar Brow Perfector Caramel krāsā.

H&M beauty Met Gala 2017 officiel.lv

Es uzklāju All-Day Liquid tonālo krēmu ar plakanu otiņu un izgaismoju viņai ādu zem acīm ar Cover-Up konsīleri , lai padarītu viņas tēlu svaigu un atpūtušos.

Ar pludināšanai paredzētu sūkli es sakombinēju Halo Illuminiser Delicate Pearl un Champagne Gold krāsā un iepludināju to viņas vaigos, uz deguna virspuses, uzacu kaulos un lūpu augšpusē, lai izceltu šos punktus.

Pēc tam es izmantoju Solar Flair bronzas pūderi Sheer Tan krāsā un uzklāju to uz viņas vaigu kauliem un piešķirtu apjomu viņas sejai un saulainu mirdzumu.

Pēc tam es izmantoju balvas ieguvušo Pure Radiance pūdera vaigu sārtumu Vintage Red krāsā un ar otu maigi to uzklāju uz vaigu kauliem, lai iegūtu nelielu sārtumu. Pēc tam ar to pašu otu es uzklāju Impact Eye Colour Chin Chin krāsā, lai izceltu vārdu sārtumu.

H&M beauty Met Gala 2017 officiel.lv

Es pabeidzu viņas make-up maigi piepūderējot viņas T zonu ar Velvet Matte birstošo pūderi.

Ešlijas lūpas bija galvenais akcents viņas make-up tēlā un mēs ātri izlēmām, ka mēs krāsosim viņas lūpas krāsā, kas atspoguļos viņas kleitas krāsu. Es izmantoju Cream Colour lūpu krāsu Candy Apple un Marooned krāsā. Es maigi uzklāju vienu lūpu krāsu virus otrai vēlreiz un vēlreiz (katru kādas 4 reizes) un pēc tam nosusināju krāsu ar papīra kabatslakatiņiem līdz mēs ieguvām ļoti izpludinātu sarkanu toni.

H&M Beauty piedāvājums ir pieejams atsevišķos H&M veikalos un hm.com.

Foto: H&M press

Komentēt

Top