Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > ICE BEAR X-MAS kolekcija no Alessandro International

ICE BEAR X-MAS kolekcija no Alessandro International

officiel.lv

Alessandro International ICE BEAR X-MAS kolekcija sola radīt tādu pašu rezultatu – maksimāla aizsardzība jutīgām rokām ziemas periodā! Šogad roku kopšanas zīmols ir izvēlējies polāro lācīti ICE BEAR, kā Ziemassvētku kolekcijas simbolu: maigu, jūtīgu roku un nagu aizsardzību.

officiel.lv

ICE BEAR – Ziemassvētku roku krēms

Ja laika apstākļi ir auksti, jūsu ādas kopšana un aizsardzība ir būtiska, lai jūsu rokās būtu maigas visas ziemas garumā. ICE BEAR roku ādas kopšanas krēmos tiek izmantotas tādas vērtīgas sastāvdaļas, kā Šī sviests un kokosriekstu eļļa, lai barotu jūtīgu un sausu ādu, atjaunojot līdzsvaru dehidrētā ādā. Bagatīgā krēma konsistence kūst uz ādas, kā ledus gabaliņi atstājot to zīdaini gludu. Dažādu aromātu kokteilis – apelsīns, bagātīgi saldā vaniļa un elegantais muskuss maisījums piedod šai kolekcijai unikālu smaržu, kas sasilda dvēseli.

Šis īpašais, speciāli 2017. gada ziemai radītais rokas krēms ir pieejams trijos izmēros. 50 ml un 15 ml, piedevām ekskluzīvā iepakojumā, kurš līdzinās ledus gabaliņam, padarot tos par perfektu Ziemassvētku dāvanu roku kopšanas cienītājām. Krēms ir arī mazā, ērtā alumīnija bundžiņā, kura perfekti ieslīdēs jūsu mēteļa kabatā vai jūsu kosmētikas maciņā, lai jūs to varētu ņemt līdzi neatkarīgi no tā, kur dodaties.

ICE BEAR aromatizētās sveces

Neatkarīgi no tā, vai tā ir simboliska dāvana vai jūs plānojat Ziemassvētku vakariņas, ICE BEAR aromātiskā svece ar burvīgo zvaigžņu dizainu sildīs līdz pat 30 stundām, garantējot patīkamas klusuma stundas.

www.alessandro.lv

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top