Fashion Week

RIGA FASHION WEEK: 3. starptautiskais apakšveļas forums

L'Officiel Latvija
04.10.2017
RIGA FASHION WEEK ietvaros notiks trešais starptautiskais apakšveļas industrijas forums

Rīgas modes nedēļas, kas norisināsies no 24.-28. oktobrim, ietvaros viesnīcāRadison Blu Hotel Latvija notiks ikgadējs starptautisks apakšveļas nozares forums – Lingerie Industry Forum in Latvia, kura galvenais organizators ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Foruma mērķis ir pievērst starptautisku apakšveļas nozares profesionāļu uzmanību Latvijas apakšveļas ražotājiem, jo pie mums vēsturiski ir izveidojies pilnvērtīgs šīs nozares klasteris, kas ir konkurētspējīgs pasaules mērogā un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu starptautiskajā tirgū – no furnitūras un audumu ražošanas līdz apakšveļas kolekciju dizaina izstrādei un ražošanai, līdz ar to šai nozarei ir viens no lielākajām potenciāliem Latvijas rūpniecības sektorā.

Foruma programma paredz Latvijas apakšveļas ražotāju kolekciju prezentācijas, lekcijas un diskusijas par tendencēm un aktualitātēm tirgū. Foruma modes skatē savas jaunākās kolekcijas demonstrēs 12 Latvijas apakšveļas zīmoli – Lauma LingerieRosmeV.O.V.AGrācija-RIMStefi LNikol DjumonV.I.P.ARegina NFlash You and MeGloraOrhideja un Effect. Kopumā forumā piedalīsies vismaz 30 Latvijas apakšveļas ražotāji un vairāk kā 60 ārvalstu iepircēju no tādām valstīm, kā Lielbritānija, Vācija, Francija, Itālija, Krievija, Ukraina, Polija, Azerbaidžāna, Igaunija, Somija un ASV.

 

Foto: Arkady Gluhih

Modele – Svetlana Koroļova. Make-up – Laura Brokāne. Matu sakārtojums – Diāna Borovik. Apakšveļa no zīmola Orhideja.

 

L'OFFICIEL LATVIJA: RIGA FASHION WEEK SS2017

Kolekcijas no pirma foruma (2017.gada pavasaris/vasaras sezona): Stefi L, Regina N, VOVA Lingerie. ROSME Lingerie, Gracia Rim Lingerie, Flash You and Me, V.I.P.A., LAUMA Lingerie.

Interviews: Anna Jozapovica, Nadejda Juravleva (FashionTime.ru), designers from LAUMA Lingerie, Līva Šteina (Flash You and Me).

Journalist - Malika Roxi

Total look by DACE BAHMANN

Make-up by Anna Jozapovica

Hairstyle by Jekaterina Davidenko | Hair salon Pam Pam

Cameraman & Editor - Mirzakarim Tillaboev

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Iesakām apskatīt