L'Hommes

Bekhema recepte

L'Officiel Hommes
29.09.2017
Savulaik slavenais futbolists Deivids Bekhems atklāj, ko viņš dara pašlaik un kā sevi uztur formā.

Pēc sportista karjeras beigšanas viens no seksīgākajiem vīriešiem (pēc žurnāla People versijas) nesēž dīkā. Kopā ar organizāciju UNICEF, kuras sūtnis viņš ir jau desmit gadu, Deivids Bekhems nodibinājis palīdzības fondu bērniem, kuri cietuši no vardarbības vai arī kam ir smagas slimības. Fonda nosaukums «7» ir pārņemts no Bekhema kā futbolista numura.

SVARĪGĀKAIS DZĪVĒ

Fonds «7» pašreiz ir mans galvenais interešu lauks. Es sāku īstenot šo projektu kopā ar UNICEF, lai palīdzētu miljoniem bērnu visā pasaulē, kas tiek pakļauti briesmām. Man tas ir nopietns izaicinājums un aizraušanās.

PAR SPORTU

Agrāk sports bija mana profesionālā karjera, bet pašlaik ir manas ikdienas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Man patīk būt labā fiziskajā formā un justies veselam. Cenšos trenēties katru rītu. Vasarā eju nevis uz sporta zāli, bet trenējos dārzā vai parkā.

LIVEMORE

Biotherm Homme kosmētiku raksturotu kā greznu, uzmundrinošu un atsvaidzinošu. Mani uzrunā zīmola devīze #LiveMore («Dzīvo vairāk»). Kā saprotu, tas nozīmē dzīvot ar pilnu jaudu, gūt maksimāli daudz no katra dzīves brīža un veltīt sevi citiem.

VIENKĀRŠĀS LIETAS

Esmu ievērojis, ka reālu labumu sniedz visvienkāršākās lietas. Dzeru daudz ūdens, lietoju manam ādas tipam atbilstošu kosmētiku, neignorēju mitrinošos līdzekļus. Cenšos ievērot sabalansētu uzturu. Taču reizēm atļaujos atkāpties no šiem principiem. Man ļoti garšo pīrāgi un biezeņi.

Man ārkārtīgi patīk pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem. Mēs ejam kaut kur ieturēt maltīti vai arī atpūšamies mājās. Šādas dienas man ir īpašas.

AGRAIS CĪRULIS

Rīts ir man mīļākais dienas periods, jo, kad tev ir četri bērni, vispār nav iespējams no rītiem ilgi gulēt. Kā es pavadu rītu? Aizvedu dēlus uz skolu, tad trenējos, pēc tam sākas lietišķas tikšanās. Sevis kopšanas rīta rituāls man nav sarežģīts: ieeju dušā, notīru sejas ādu, uzklāju kādu mitrinošu līdzekli. Priekšroku dodu Biotherm Homme Aquapower, kam ir viegla tekstūra. Tas iedarbojas uz sejas ādu kā auksta ūdens šalts un lieliski atsvaidzina.

VASARĀ

Siltajā gadalaikā vienmēr sargāju ādu no saules. Vasarā pēc uzturēšanās saulē bieži lietoju līdzekli Biotherm Homme Age Fitness ar olīvkoka lapu ekstraktu – tas lieliski baro ādu.

PAR CEĻOJUMIEM

Ceļojumu laikā ādas atjaunošanai lietoju Biotherm Homme Total Recharge, bet tās mīkstināšanai – Force Supreme. Vietās, kur ir tetovējumi, izmantoju līdzekli Abdosculpt, kas mitrina ādu un uztur tās tonusu.

Foto: no H&M reklāmas kampaņas

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Ieteicam apskatīt