L'Hommes

Tuul sadarbojas ar Madara Cosmetics

L'Officiel Latvija
27.10.2017
Igaunijas dabisko ādas kopšanas produktu uzņēmums vīriešiem Tuul Lab kopā ar dabiskās ādas kopšanas ekspertu MÁDARA Cosmetics

Uzņēmumu Tuul (‘vējš’ igauņu valodā) dibināja 2015. gadā; to pamudināja personīga nepieciešamība pēc produktiem, kas nesatur ķīmiskās vielas. Pirmajā produktu sērijā ietilpa ar rokām veidoti izsmidzināmie līdzekļi sejai, bārdas eļļas un cietie šampūni. Pēc daudz pozitīvu atsauksmju zīmols sāka izstrādāt savu otro produktu sēriju Tuul Lab kopā ar dabiskās ādas kopšanas ekspertu MÁDARA Cosmetics.

Tuul Lab sērijas apvieno svaigas idejas ar pierādītām ražošanas metodēm. Pirmie jaunās sērijas produkti, melno piparu un kardamona šampūns un dezodorants, atsaucas reālām ikviena vīrieša vajadzībām neatkarīgi no vecuma vai profesijas, un ir viegli lietojami. No sausas ādas līdz pinkainai bārdai, Tuul Lab piedāvā atbildi visam.

Kādi Ēlmā un Kārels Kala

“Esam ļoti uzmanīgi ieviešot jaunus produktus mūsu sērijā; ja tie tur ir, tas nozīmē, ka tie strādā,” saka viena no dibinātājiem Kādi Ēlmā (Kädi Eelmaa). “Mēs gribējām pārliecināties, ka mūsu produkti ir dabiski, vegāni un nesatur parabēnus. Par laimi, Madara Cosmetics atbilda visām mūsu gaidām.”

“Produkti ir ikdienas lietošanai. Dažiem Tuul produkti ir ikdienas rutīnas sastāvdaļa, kaut kas, kas piešķir dienai ietvaru un kalpo noteiktai vajadzībai. Citiem tas ir rituāls, mirklis, kad palēnināt dzīves tempu un pievērsties sev. Jebkurā gadījumā, tie liek jums justies labi un sagatavoties dienas gaitām,” skaidro viens no dibinātājiem Kārels Kala (Kaarel Kala).

Tuul Lab nākamā gada sākumā plāno ieviest vēl ādas kopšanas produktus sadarbībā ar Madara Cosmetics. Līdz gada beigām ir paredzēti arī daži jauni dzīves stila produkti.

Tuul Lab ražošanas video

Tuul Lab Shampoo TS01 300ml

Šampūns matiem un bārdai. Bagātināts ar dabīgajiem mitrinātājiem betaīnu un kviešu proteīnu. Bērzu lapu, salvijas un lāceņu ekstraktu maisījums attīra un nodrošina nepieciešamo mitruma līmeni matos. Piemērots visiem matu tipiem. Cena: 23€ 

Tuul Lab Deodorant TD01 50ml

Alumīniju nesaturošs dezodorants ar spēcīgu, aromātu kontrolējošu ēterisko eļļu un ekstraktu maisījumu. Cena: 18€ 

Produkti ir pieejami www.tuul.care un atsevišķos veikalos, tostarp Madara ražotnes veikalā. No novembra arī BLOW (Blaumaņa iela 16/18) ITK KIT (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 18) veikalos.

Sekojiet Tuul Facebook un Instagram.

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Ieteicam apskatīt