Mode

10 fakti par Orhideja Lingerie

L'Officiel Latvija
01.12.2017
Zīmols ORHIDEJA LINGERIE radīts 1992. gadā un ieguvis popularitāti, pateicoties pirmklasīgai veļai, kas apvieno komfortu ar spilgtu dizainu un Eiropas līmeņa kvalitāti. Uzņēmuma augsti tehnoloģiskā ražošana ļāvusi tam kļūt par vienu no vadošajiem ražotājiem Baltijas valstīs ar eksporta tīklu no Eiropas līdz pat Tuvējo Austrumu valstīm un Austrālijai.

1 Trīs ORHIDEJA LINGERIE darbības pamatvirzieni – apakšveļa, koriģējošā veļa un peldkostīmi.

2 Zīmols ORHIDEJA LINGERIE var lepoties ar augsti tehnoloģisku apakšveļas ražošanu, izmantojot IT tehnoloģijas.

3 ORHIDEJA LINGERIE sava segmenta industrijā izpelnījies visaugstākās balvas, apsteidzot tuvākos nozares konkurentus: Parīzē zīmolam piešķirta Grand Prix d᾽Or «Par tehnoloģiju un kvalitāti».

4 2015. gadā uzņēmums ORHIDEJA LINGERIE izstrādāja daudzzīmolu veikala koncepciju, atbilstošu mūsdienu retail industrijas prasībām.

5 Viena no uzņēmuma ORHIDEJA LINGERIE priekšrocībām ir plašs produkcijas sortiments: apakšveļas klasiskie un trenda modeļi, inovatīva koriģējoša apakšveļa, peldkostīmi, kombinē un apakšsvārki.

6 Firmai ORHIDEJA LINGERIE ir sava profesionālu konstruktoru un dizaineru komanda. Apmeklējot starptautiskas izstādes Parīzē, Londonā, Kannās un Maskavā, zīmola radošais kolektīvs konsekventi seko jaunākajām modes tendencēm, analizē pircēju pieprasījuma tendences, meklē jaunus piedāvājuma variantus tirgus segmentā.

7 Visas zīmola kolekcijas tiek izgatavotas no augstvērtīgiem materiāliem un Eiropā austām mežģīnēm. ORHIDEJA LINGERIE cieši sadarbojas ar vadošajiem nozarē izmantojamo materiālu ražotājiem Francijā un Beļģijā, Itālijā un Spānijā, Vācijā un Austrijā.

8 Uzņēmums ORHIDEJA LINGERIE ik dienu izstrādā jaunus dizaina paraugus, palielina modeļu rindu un pieņem inovatīvus un kvalitāti uzlabojošus lēmumus.

9 Krūšturu konstrukcijas izstrādē zīmols ORHIDEJA LINGERIE izmanto gan iegūto pieredzi, gan arī jaunās dažādu figūras tipu 3D skenēšanas tehnoloģijas. Pateicoties tam, zīmolam ORHIDEJA LINGERIE izdodas palielināt produkcijas izmēru rindu, sniedzot maksimālu komfortu sievietēm ar dažādu figūras tipu.

10 ORHIDEJA LINGERIE veļa paredzēta komfortu un skaistumu cienošām sievietēm. Sievietes, kas iegādājas mūsu produkciju, izprot modes tendences un cenšas tām atbilstoši ģērbties, ir prasīgas pret veļas kvalitāti un servisa līmeni, tajā pašā laikā ir tendētas iegādāties ražojumus adekvātās cenu robežās. Uzņēmums jau sen iemantojis daudzu sieviešu sirdis un uzticību, turklāt netiek nodarīts pāri arī kuplo formu īpašniecēm.

ORHIDEJA LINGERIE SS18 kolekcija modes skati Riga Fashion Week skaties šeit.

 

FOTO: PUBLICITĀTES MATERIĀLI

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Ieteicam apskatīt