Mode

WANTZ - pop-up konceptveikals pašā Londonas sirdī

L'Officiel Latvija
08.12.2017
Konceptveikals BOLD kopā ar partneriem atver pop-up veikalu Londonas centrā

Pašmāju mākslas un dizaina veikals BOLD kopā ar pieredzējušiem partneriem atver pop-up konceptveikalu pašā Londonas sirdī – Kovent gārdenā (Covent Garden). Sākot no 7. decembra pop-up veikals darbosies katru dienu līdz pat Ziemassvētkiem.

WANTZ ir modes un dzīvesstila konceptveikals, kura pamatā satiekas divas atšķirīgas pasaules – austrumi un rietumi. Austrumeiropas bloku, Baltijas valstu zīmolus, šajā konceptā pārstāv BOLD. Londonā pārstāvēti tādi pašmāju apģērbu zīmoli kā Dace Bahmann, Deeply Personal, Keta Gutmane, M-Couture, Atis Artemjevs, Moel Bosh, kā arī rotas no zīmola Room88.

Nākotnē WANTZ kļūs par neatkarīgo mākslinieku un dizaineru interneta platformu, kur ikvienam būs iespēja gūt neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi tiešsaitē. “Mums ir prieks sadarboties ar nozares profesionāļiem Londonā un palielināt Latvijas dizaineru klientu loku. Svarīgi ir darboties komandā, lai tiktu īstenoti kopīgie mērķi un mēs atbilstoši reprezentētu sava reģiona modes māksliniekus un dizainerus.”, pauž BOLD līdzīpašnieces Beāte Stivriņa un Krista Birmane. Plānots, ka interneta veikals WANTZ sāks darboties jau 2018. gada sākumā, kur tiks pārstāvēti arī BOLD paspārnē esošie Austrumeiropas dizaineri. Pašlaik jau pieejama internetveikala Beta versija: https://wantz.shop/

 

WANTZ pop-up veikala adrese: 28 Floral street, London WC2E 9DP

Vairāk informācijas WANTZ soc. medijos: https://www.instagram.com/wantzapp/

Foto: publicitātes materiāli

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Ieteicam apskatīt