Party

Guess Jeans Pop up ballīte

L'Officiel Latvija
07.11.2017
Noritējusi modes blogeru rīkotā Guess Jeans Pop up ballīte

1. novembrī ikoniskā zīmola Guess izraudzītās Latvijas modes blogeres Maija Armaneva, Alīna Keller un Elizabete Gorina sarīkoja POP-up ballīti trīs jaunajos “Jaunās Teikas” dzīvokļos, lai prezentētu jaunāko bagātīgā denim zīmola kolekciju.

Lūgtie viesi bija meiteņu draugi, blogeri un mediju pārstāvji – Indra Salceviča, Sergejs Hatanzejskis, Andrejs Šemelevs, Natālija Berezina, Dace Krieviņa-Bahmane, Rolands Bahmanis, Anna Grīnberga un Asja Belova. Katra Instagram modele bija izvēlējusies savam stilam atbilstošu komplektu.

Pasākuma laikā meitenes fotografējās un filmējās visos trijos dzīvokļos, radot jaunākās Guess kolekcijas kampaņu sociālajiem medijiem, un katrā dzīvoklī iejutās tā iespējamā īpašnieka tēlos. Tapa skaistas fotogrāfijas viesistabā ballējoties, laiskojoties guļamistabā, strādājot, rūpējoties par savu skaistumu vannas istabas plašajās telpās un iejūtoties mācīties griboša skolnieka tēlā.

Guess veikali Rīgā atrodas t/c Domina, t/c Riga Plaza un t/c Galerija Centrs, kā arī zīmola apģērbi ir nopērkami internetveikalā www.denimdream.lv.

Fotogrāfe: Katerina Korss

guess party gallery 1.jpg
guess party gallery 2.jpg
guess party gallery 3.jpg
guess party gallery 4.jpg
guess party gallery 5.jpg
guess party gallery 6.jpg
guess party gallery 7.jpg
guess party gallery 8.jpg
guess party gallery 9.jpg

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Iesakām apskatīt