Party

PUBLIC IMAGE pirmajā dzimšanas diena

L'Officiel Latvija
18.12.2017
Stilīgi rīdzinieki ballējas PUBLIC IMAGE pirmajā dzimšanas dienā

Ceturtdien, 14. decembrī, savu pirmo dzimšanas dienu nosvinēja moderna urbānā stila apģērbu veikals PUBLIC MAKES IMAGE. Veikals, kura izveidi iedvesmojis Amsterdamas dzīvesveids, atzīmēja panākumiem pilno gadu kopā ar slavenībām, modes blogeriem un sabiedrības personībām. Stilīgā ballīte bija veidota streetstyle tematikā – viesi baudīja #BarDepartment pārsteidzošos, garšīgos kokteiļus ar holandiešu liķieriem DeKuyper un itāļu Zonin Prosecco, kā arī gardu streetstyle food – burgerus, aromātiskus frī un citas uzkodas. Pasākuma gaitā viesi piedalījās aizraujošā kvestā, savukārt par muzikālo pavadījumu parūpējās slavenā latviešu repere Zelma Jēgere un grupa VIŅA. Lielu sajūsmu izpelnījās arī gardā dzimšanas dienas kūka no šokolādes. 

Viesus īpaši priecēja veikala streetstyle stilā veidotais dizains, kam izteiksmīgu stilīgumu piešķīra neona akcenti un, protams, plašais un daudzveidīgais urbānā stila apģērbu sortiments.

“Man ir liels prieks redzēt, ka rīdzinieki ir novērtējuši mūsu konceptu — nīderlandiešu stila īpatnības: brīvā piegriezuma apģērbu, ādas bikses un jakas, klasiskā un modernā stila apvienojumu. Pirmais gads vienmēr ir pārbaudījumu gads — tika izstrādāta un izvērtēta stratēģija, atlasīts piemērots personāls, iepazīta jauna vide un cilvēki. Atslābt nedrīkst! Esam gatavi drosmīgajiem risinājumiem un gada laikā esam palaiduši vairākus projektus. Attīstām arī mūsu interneta veikalu, kas kļūs par aizraujošu ziņu un mūzikas platformu,” stāsta veikala PUBLIC MAKES IMAGE īpašniece Liene Grīnberga.
public-image gallery 07.jpg
public-image gallery 06.jpg
public-image gallery 05.jpg
public-image gallery 04.jpg
public-image gallery 02.jpg
public-image gallery 10.jpg
public-image gallery 09.jpg
public-image gallery 08.jpg
public-image gallery 03.jpg
public-image gallery 01.jpg

Veikals atrodas Rīgā, Brīvības ielā 57, http://www.publicmakesimage.com/new/

Foto: Artūrs Martinovs un Katerina Korss

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Ieteicam apskatīt