Party

Tommy Hilfiger prezentēja trešo kolekciju TommyxGigi vol.3

L'Officiel Latvija
04.10.2017
TOMMYXGIGI 2017. gada rudens kolekcijā savijas dumpinieciskums ar sievišķību. Tā atgādina deviņdesmitos un ikonisko rokenrola stilu, kas spēlējas ar izteikti lielām proporcijām un sportiskām ietekmēm

Vakara vadītāja Lelde Lietaviete iejutās Džidži tēlā un aicināja viesus piedalīties konkursā – saģērbties jaunās kolekcijas modeļos, fotografēties un ietagot Galeriju Centrs, lai iegūtu savā īpašumā 200 EUR dāvanu karti par vislabāko Džidži tēlu.

tommyxgigi-prezent-gc-01.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-02.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-03.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-04.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-05.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-06.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-07.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-08.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-09.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-10.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-11.jpg
tommyxgigi-prezent-gc-12.jpg

“Mūsu 2017. gada rudens kolekcija ir par rokenrolu un dumpinieciskumu,” raksturo Tomijs Hilfigers. “Mēs ar Džidži gribējām, lai šī sezona būtu valdzinoša un nedaudz izaicinoša. Mums tās radīšanas laikā bija patiesi jautri. Vienmēr esmu uzskatījis Džidži par modes ikonu, un mūsu trešajā kapsulkolekcijā viņa vēlreiz kliedē robežas starp modi un rokenrolu.”

DŽIDŽI: “Dīvainā kārtā, veidojot kolekciju rokenrola stilā, jutu lielu mieru. Radošais darbs atbrīvo mani no jebkādas spriedzes, tāpēc procesā bieži klausos to, kas mani nomierina – sākot no Džeka Džonsona un beidzot ar meditācijas mūziku.”

TOMIJS: “Tā kā The Rolling Stones vienmēr ir mani iedvesmojuši, bieži klausos viņus, kā arī Lenija Kravicu un Šerilu Krovu. Tāpat bija lieliski uzzināt, kādu mūziku klausās Džidži; mūsu abu apvienotā mūzikas gaume bija ļoti eklektiska.”

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Iesakām apskatīt