Skaistums

Skaistuma recepte – Anna Rozīte

Jūlija Rumjanceva
07.09.2017
Annas Rozītes skaistuma recepte – dabiskuma efekts

Anna Rozīte – ko savulaik iepazinām kā teju vienmēr smaidošu būtni TV ekrānos, patlaban vairāk pievērsusies pasākumu vadīšanai un ir biedrības Babyroom.lv pārstāve. Viņas personību visai precīzi ataino uzvārds – roze, puķe, kas skatienus piesaista ar savu neatvairāmo pievilcību. Jāteic, ka Anna nepaļaujas tikai uz dabas dāvanām vien. Viņa gudri kopj savu ārieni, sevišķi rūpējoties par saviem garajiem matiem.

Teksts Jūlija Rumjanceva. Foto Natālija Berezina. Stils Dace Krieviņa-Bahmane

Mans rituāls

Vakaros kopā ar ģimeni atceramies vismaz trīs labas lietas, kas dienas laikā ar mums notikušas. Cik vien tas iespējams, cenšos gulēt pie atvērta loga. Tāpat ik rītu sāku, izdzerot glāzi ūdens.

Mans meikaps

Maksimāli dabisks – nude meikaps ar galveno akcentu acīm. Mīlu iezīmēt melno acu līniju, tā saucamās strelkas, kādas bija modē 50. gados. Viens no pirmajiem laineriem, ko pamēģināju, bija no Rimmel, un, jāteic, tas joprojām ir manā skaistumkopšanas līdzekļu somiņā.

Mana āda

Ikdienā lietoju Bioderma micelāro ūdeni, toties pārējos sejas kopšanas līdzekļus parasti mēdzu pamainīt. Piemēram, pašreiz lietoju mūsu zīmola Madara produktu sejas mazgāšanai Purifying foam un Neovita sejas putas ādas kopšanai.

Mani mati

Man ir ļoti svarīgi, lai mati vienmēr būtu veselīgi un spodri. Piekrītu teicienam: ja mati kārtībā, tad diena jau principā ir izdevusies. To kopšanai izmantoju System Professional kosmētiku, kas piedāvā personalizētu pieeju tieši maniem matiem. Varu piebilst, ka dodu priekšroku savam dabiskajam tonim un neaizraujos ar matu krāsošanu.

Mans aromāts

Smaržas lietoju ļoti reti, izņēmums ir tikai īpaši gadījumi. Pašlaik mana izvēle ir zīmola Hugo Boss aromāts Boss Ma Vie.

Mans sports

Sports un fiziskās aktivitātes ir viens no mīļākajiem laika pavadīšanas veidiem. Apmeklēju funkcionālo treniņu nodarbības, kā arī vingroju fizioterapeita vadībā. Un vēl, kā saka, ticu brīnumam un ceru, ka kādreiz atradīsies laiks arī jogai un deju stundām.

Mana diēta

Jau kopš bērnības uzturā nelietoju dzīvnieku izcelsmes produktus. Esmu par kvalitatīvu, sezonālu un svaigu augu valsts pārtiku. Tāpat uzskatu, ka apzināts ēšanas process ir katra cilvēka veselības pamats, un tad nebūs nepieciešamas nedz diētas, nedz kādi citi ierobežojumi. Esmu pārliecināta, ka apzināta brīvība ir visveselīgākā izvēle.

Mani detox

Manuprāt, vislabāk ir ilgstoši ievērot veselīgu dzīvesveidu un paradumus. Tad arī nebūs īpašas vajadzības pēc ķermeņa attīrīšanas procedūrām. Lai arī es tā rīkojos, tomēr, jāatzīst, ik pa laikam ieplānoju arī detoksikācijas dienas, kad uzturā lietoju tikai City Balance augļu un dārzeņu kokteiļus.

Mana filozofija

Ir kāds pamācošs teiciens – skumji, ja sieviete tik vien kā pratusi būt tikai ārēji skaista. Vislielākais skaistums, manuprāt, slēpjas mākā būt pateicīgai.

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Iesakām apskatīt