Skaistums

Stiliste Riga Fashion Week mutulī

L'Officiel Latvija
11.12.2017
Stiliste JANA BABIČEVA īsā laika sprīdī ir kļuvusi par atzītu profesionāli. Ar viņu sadarbojas modes fotogrāfi, glancēto žurnālu redaktori, un viņa ir viens no RWF neaizstājamajiem darba rūķiem.

«Mana izglītība ir saistīta ar pasākumu producēšanu, bet jau mācību laikā sapratu, ka ar to nenodarbošos. Sāku apmeklēt dažādus kursus. Tā es nonācu Riga Fashion & Photo School pie Olgas Kolotovas un Oļega Zernova,» stāsta Jana.

«Mode mani ir interesējusi vienmēr. Pusaudzes gados sekojot līdzi RFW, viss tajā šķita tik pārsteidzoši. Tikko biju sasniegusi attiecīgo vecumu, pieteicos par brīvprātīgo. Vairākas sezonas RFW darīju, ko vien vajadzēja: kārtoju krēslus, izsniedzu mēteļus garderobē, gludināju drēbes un ģērbu modeles. Šobrīd RFW esmu stiliste. Jānorāda, ka stilistes darbs ir kas vairāk par ballītēm un veikalu ķemmēšanu; jāstiepj smagie drēbju maisi, apģērbs jāuzmana gandrīz vai kā sava dzīvība. Man ļoti patīk modes fotogrāfija – tā ir iespēja radīt tēlus un izstāstīt stāstu; tas ir tāpat kā jebkurš mākslas veids. Ja vien būtu iespēja, vēlētos sadarboties ar Petiju Smitu un Miroslavu Dumu.»

babiceva gallery 1.jpg
babiceva gallery 2.jpg
babiceva gallery 3.jpg

Jāpiebilst, ka mode nav vienīgais, ar ko aizraujas Jana – šogad viņa ir uzsākusi mācības Latvijas Mākslas akadēmijā un cer apvienot modi ar mākslas studijām.

dalīties

Tags

līdzīgi ieraksti

Ieteicam apskatīt