Tu esi šeit:
Sākums > PARTY > Izsmalcināts pavasara aromāts

Izsmalcināts pavasara aromāts

Quintessence Club Chic L'Officiel Latvija officiel.lv

Vadošā modes un dzīvesstila žurnāla «L’Officiel Latvija» rīkotais Club Chic privilēģiju kartes stilīgais un aromātiskais vakars bija lieliska ieskaņa šāpavasara sezonas atklāšanai.

Quintessence Club Chic L'Officiel Latvija officiel.lv

5. aprīlī vienā no skaistākajiem Latvijas restorāniem pašā Vecrīgas sirdī «Kaļķu vārti» bija ieradušies vairāk nekā 150 viesi: sabiedrībā pazīstami cilvēki, stilisti, dizaineri, modes veikalu īpašnieki, uzņēmēji, preses pārstāvji, un, protams, Club Chic privilēģiju kartes lietotāji. Viesi tika aicināti, lai izbaudītu galvu reibinošus aromātus no Quintessence. Tie tika prezentēti īpašā modes skatē, kas attiecīgi bija sadalīta trīs daļās: arābu, franču un itāliešu. Tā patiesi bija unikāla un neparasta skate, kur apvienojās aromāti, kuri jo sevišķi uzvēdīja, pateicoties iesmaržinātam vēdeklim modeļu rokās. Šī tērpu, aksesuāru un parfīma harmonija uzbūra katras valsts īpašo gaisotni.

Modeles no Terri model agency katras skates daļā iejutās dažādos tēlos: arābu tēma tika atspoguļota ar speciāli modelēm pašūtiem ekskluzīviem apģērbiem no Bukle Boutique. Šajā veikalā, kas atrodas Rīgā, Stabu ielā 33a, var izvēlēties visskaistākos un kvalitatīvākos audumus, sākot ar vieglu un krītošu zīdu un beidzot ar patlaban tik populāro tvīdu Chanel stilā. Izvēloties tieši šeit audumu, jūs turpat uz vietas varat kontaktēties ar dizaineri Svetlanu Volostņikovu, kas palīdzēs izveidot jūsu iecerēto apģērba dizainu. Atgriežoties pie pasākuma skatēm, jānorāda, ka arābu veidolus ļoti veiksmīgi papildināja apavi no veikala Somijas apavi. Savukārt franču un itāliešu daļās apģērbi modelēm bija piemeklēti no dizaineru Daces Bahmanes un Indras Salcevičas kolekcijām. Elegantu akcentu tam visam piešķīra izsmalcināti aksesuāri no zīmola Anita Sondore jewellery.

Club Chic pasākuma viesi, iedvesmojoties no modes skates, izvēlējās sev tīkamākos un sirdij tuvākos aromātus no Quintessence stenda, kurā bagātīgi tika prezentētas Quintessence smaržu kolekcijas. Savukārt zīmola pārstāvji atsaucīgi sniedza konsultācijas par katru aromātu, palīdzot izvēlēties vispiemērotāko.

Uz pasākumu speciāli bija ieradusies pazīstamā smaržu eksperte no Maskavas Svetlana Komisarova, kura uzstājās ar izzinošu mini lekciju par nišas parfimēriju, kā arī nodemonstrēja viesiem trīs vissenākos ekskluzīvos aromātus, ar kuriem aizsākās termins «niša».

Vakara kulminācijā viesi tika cienāti ar pavasarīgu grašu piesātināto torti ar īpašu logo no «Kaļķu vārtiem».

Tāpat visi ar aizrautību piedalījās loterijā, kurā tika piedāvāta iespēja iegūt savā īpašumā burvīgas dāvanas no Quintessence, skaistumkopšanas salona Nofrete, kā arī dāvanu karti no burvīgās Vecrīgas pērles restorāna «Kaļķu vārti».

Par modeļu meikapu bija parūpējušās Olga Ukolova un Olga Ščerbiņina, savukārt par matu sakārtojumu gādāja Laura Brokāne un Birutas Mageles stilistu skola. Pasākuma noskaņu visa vakara gaitā palīdzēja radīt talantīgā dziedātāja Kamilla jeb Jana Kļaviņa tandēmā ar skaņu pavēlnieku DJ Kasparu Erminasu. Par komunikāciju ar viesiem un brīnišķīga garastāvokļa uzturēšanu visa vakara gaitā rūpējās vakara vadītāja harizmātiskā Ieva Adamss jeb Ieva Lejiņa.

Quintessence Club Chic L'Officiel Latvija officiel.lvPrivilēģiju kartes Club Chic projektu vadītāja Santa Taukača kopā ar «L’Officiel Latvija» komandu īpaši pateicas restorānam «Kaļķu vārti» un par silto uzņemšanu. Palieciet arī turpmāk kopā ar mums!

Kontaktpersona: privilēģiju kartes Club Chic projektu vadītāja Santa Taukača, tālr. 20053795, e-pasts: santa.taukaca@officiel.lv

Fotoreportāža: Paul Ank, Ilmārs Zaltans

Komentēt

Top