Tu esi šeit:
Sākums > L'HOMMES > Jaunais Porsche 911 Turbo S Exclusive Series

Jaunais Porsche 911 Turbo S Exclusive Series

porsche 911 turbo s exclusive officiel.lv

Jaunais Porsche 911 Turbo S Exclusive Series ir līdz šim jaudīgākais un unikālākais 911 Turbo S. Coupé versija attīsta 446 kW (607 ZS) lielu jaudu, un modeļa eksemplāru skaits ir ierobežots līdz 500 vienībām visā pasaulē. Papildus 27 ZS jaudas palielinājumam 911 Turbo S Exclusive Series atšķiras no standarta 911 Turbo S ar savu unikālo dizainu, augstākas kvalitātes materiāliem un greznajām detaļām. Sporta automašīnas smalkā apdare ir roku darbs, kas veikts jaunajā Porsche Exclusive Manufaktur darbnīcā uzņēmuma galvenajā mītnē Cufenhauzenā. Uzņēmuma darbnīca, kas iepriekš bija pazīstama kā Porsche Exclusive, specializējas automašīnu pielāgošanā klientu vēlmēm, kā arī atbild par ierobežota izlaiduma sērijām. Pirmo reizi Porsche klientiem ir iespēja konfigurēt ar sporta automašīnas dizainu saskaņotu Porsche Design hronogrāfu.

Palielināta jauda un veiktspēja

3,8 litru 6 cilindru divturbīnu horizontālais opozītmotors ar īpašu jaudas palielināšanas komplektu sasniedz 750 Nm maksimālo griezes momentu, kas pieejams starp 2250 un 4000 apgriezieniem minūtē. Tas nozīmē, ka 911 Turbo S Exclusive Series veic sprintu no 0 līdz 100 km/h 2,9 sekundēs, bet 9,6 sekundēs tiek pārsniegta 200 km/h atzīme. Sporta automašīnas maksimālais ātrums ir 330 km/h.

porsche 911 turbo s exclusive officiel.lv

911 Turbo S Exclusive Series modeļa standarta aprīkojumā ir melni 20 collu diski ar centrālo fiksāciju, un to dizaina līnijas rūpīgi iekrāsotas Golden Yellow Metallic dzeltenā krāsā ar jaunu lāzera tehnoloģiju. Pirmo reizi jau ražotnē ir uzstādāmas PCCB keramisko bremžu disku sistēmas bremžu skavas melnā krāsā ar Porsche logotipu Golden Yellow Metallic dzeltenā krāsā. Standarta aprīkojumā iekļauta aktīvā sporta šasija ar Porsche aktīvo piekares vadības sistēmu (PASM) un Sport Chrono pakotne. Aizmugurējā stūrējamā ass un Porsche dinamiskā šasijas kontroles (PDCC) rites kustības kompensācija uzlabo vadāmību un nodrošina stabilitāti.

porsche 911 turbo s exclusive officiel.lv

Izcila meistarība interjerā

Automašīnas salons ir elegants un unikāls. 18 pozīcijās regulējamie sēdekļi ir pārklāti ar divām perforētas ādas kārtām. Iekšējo kārtu klāj divas Golden Yellow dzeltenās krāsas svītras, radot unikālu efektu. Arī šuves un uzraksts „Turbo S”, kas izšūts uz galvas balstiem, ir kontrastējošā Golden Yellow dzeltenā krāsā, un jumta panelim ir Alkantara apdare ar divām Golden Yellow dzeltenās krāsas svītrām. Oglekļa šķiedras interjera pakotnes apdares līstēs ir iestrādāts smalks vara pavediens. Plāksnīte ar ierobežotā izlaiduma numuru pasažiera pusē izceļ mašīnas ekskluzivitāti.

porsche 911 turbo s exclusive officiel.lv

Ekskluzīvs ar mašīnu saskaņojams Porsche Design hronogrāfs

Porsche Design hronogrāfs 911 Turbo S Exclusive Series iezīmē pirmo reizi, kad Porsche Design izveidojuši hronogrāfu ierobežotas sērijas modeļu pircējiem, kura dizains saskan ar konkrētā automašīnas modeļa dizainu. Ekskluzīvais hronogrāfs apvieno Porsche Design pulksteņu raksturīgās iezīmes ar 911 Turbo S Exclusive Series raksturu. Tāpat kā konkrētā modeļa eksemplāri, arī šie hronogrāfi ir ierobežoti līdz 500 vienībām.

porsche 911 turbo s exclusive officiel.lv

To korpuss ir izgatavots no viegla titāna, un melnais titāna karbīda pārklājums uzsver to sportisko dizainu. Oglekļa rādītājs ir aizgūts no satriecošajām oglekļa šķiedras svītrām uz 911 Turbo S Exclusive Series un krāsots ar to pašu krāsu, kas izmantota automašīnas virsbūves krāsošanai. Rotora dizains ir veidots pēc 911 Turbo S Exclusive Series disku dizaina līdzības un krāsots atbilstošā krāsā. Uzvelkamajā mehānismā izmantots tipiskais Porsche centrālais stiprinājums ar Porsche ģerboni.

Kvalitatīvi aksesuāri

Konkrētā modeļa īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja izbaudīt unikālo Exclusive Series dizainu arī ārpus savas automašīnas ar Exclusive Series ādas bagāžas piederumu komplektu, kas īpaši radīts ierobežotās sērijas modeļu pircējiem. Bagāžas piederumu komplekta dizains, kā arī divu ceļasomu, ikdienas somas un uzvalka somas izmēri ir ideāli piemēroti 911 Turbo S Exclusive Series bagāžas telpai.

porsche 911 turbo s exclusive officiel.lv

porsche.lv
Foto: Porsche AG

Komentēt

Top