Tu esi šeit:
Sākums > MODE > JAUNUMI > Jauns rudens piedāvājums no dizaineriem Paviljonā

Jauns rudens piedāvājums no dizaineriem Paviljonā

officiel.lv

Konceptveikalā PAVILJONS (Tērbatas 55) tika prezentētas vietējo zīmolu “One Wolf”, “Talented” un “Paviljons Studio” jaunās rudens/ziemas kolekcijas. Līdz pat oktobra beigām kolekcijas var aplūkot un iegādāties gan veikalā, gan arī www.paviljons.lv.

“One Wolf” jaunā Rudens/Ziemas kolekcija “Lander” ir iedvesmota astronautu misijās. Kolekcijas stāsts ir par nosēšanos uz planētas Zeme un ilgām pēc tādām ikdienišķām Zemes lietām kā svaigs gaiss, ūdens un gravitāte. Par iedesmas avotu kalpojušas īstas astronautu misijas, kurās astronauti tālu prom no mājām ir pavadījuši vairāk kā gadu. Aptaujāti par to, kas viņiem ilgās misijās pietrūcis visvairāk, astronauti vizbiežāk atbildējuši, ka tā ir ģimene, draugi, gaiss, gravitāte, augļi, un pelde ūdenī. Šīs ilgas un divi pretpoli – viens, kurš tiecas pēc sasniegumiem un atklājumiem un otrs, kurš ilgojas pēc ikdienišķām pamatlietām ir kolekcijas asociāciju pamatā un atspoguļojas dažādos kontrastos – materiālos, krāsās, tekstūrās. Visu kolekciju caurvij references uz astronautu apģērbu, kas mijas ar ikdienas apģērbu, kā ierasts zīmolam, unisex formātā-padarot to vienlīdzīgi iespējamu valkāšanai abiem dzimumiem.

“Talented” Rudens/ Ziemas kolekcijas iedvesma, savukārt, smelta amerikāņu aviācijas pionieres un feministes Amēlijas Earhartes (Amelia Earhart) personībā. Viņa bija pirmā sieviešu pilote, kas vienatnē pārlidoja Atlantijas okeānam, turklāt nekad neapstājās pie izdarītā, bet vienmēr virzījās uz priekšu, tai pat laikā saglabājot lielisku gaumi un stila izjūtu. Amēlijas personības ietekmēta, kolekcijā atspoguļojas 30to gadu modes sajūta un atsauce uz aviatoru kostīmiem, kas savieno eleganci ar Amēlijas iecienīto puicisko „Tom boy” tēlu. Jaunajā kolekcijā papildus dizaineres Indras Komarovas iecienītajiem kokvilnas audumiem, zīmola ierasti elegantās dizaina līnijas šoreiz papildina arī zīda un viskozes audumi, kā arī jaunums- virsapģērbi. Arī šajā kolekcijā dizainere turpina spēlēties ar klasiskiem garderobes elementiem, kā krekliem, svārkiem un žaketēm, tos dekonstruējot un pieškirot jaunu formu.

“Paviljons Studio” Rudens/ Ziemas Kolekcija ar nosaukumu “Vibe” (latv. val. – Vibrācija, Enerģija kā arī Noskaņa vai Sajūta) ir veidota iedvesmojoties un balstoties uz franču mākslinieka Pierre Huygne koncepciju. Mākslinieks runā par mākslas objektu kā dzīvu organismu. Neraugoties uz to vai mākslas objekts ir oriģināldarbs vai kāda cita mākslinieka autordarbs, integrējot to jaunā koncepcijā, darbs iegūst neatkarīgu, jaunu formu. Šis koncepts par kaut kā esoša pārņemšanu un integrēšanu jaunā darbā ir aktuāls arī modes industrijā. Elementi ir aizgūti viens no otra un kļūst par viens otra iedvesmas avotu. Jaunajai Rudens/ Ziemas kolekcijai dizainere Arita Varžinska izvēlējusies dažādus jaunus un eksperimentālus audumus, kā vilna un zīds ar ūdens impregnējumiem, autorapdrukātus audumus, kā arī zīmolam raksturīgās viskozes trikotāžas un daudzus jaunus, aizraujošus siluetus.

Foto: publicitātes metariāli

Komentēt

Top