Tu esi šeit:
Sākums > L’OFFICIEL LATVIJA OKTOBRIS N°92
officiel.lv

Foto Helene Sandberg
Stils Lucie Silva
Matu sakārtojums Sabrina Lefebvre
Meikaps Liz Daxauer @caren agency
Modele Magdalena May @storm models

Mētelis, Sharon Wauchob. Džemperis, Pringle Of Scotland. Bikses, Stella McCartney. Zeķītes, Gucci. Kurpes, Yuul Yie.

Redaktores sleja

Pat ja oktobris daudziem asociējas ar samērā apcerīgu mēnesi un žurnāla vāks ir ieturēts rudenīgos toņos, patiesībā šo numuru gribētos salīdzināt ar košu kļavu lapu birumu – tik spilgtas ir tajā aprakstītās personības, sākot jau ar Kristiānu Dioru, kura modes nams šogad atzīmē 70 gadu jubileju un par kuru tāpēc šogad runā patiešām daudz. Viņš iegājis vēsturē ne tikai kā modes diktators un kniepadatu tirāns, bet arī kā dāsns cilvēks, kurš ļāvis modelēm uz randiņiem vilkt savus tērpus. Šīs un vēl citas maz zināmas lappuses no viņa dzīves atklāj modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs. Tikmēr Dior jaunā radošā direktore Marija Grācija Kjuri Japānā prezentē kapsulas kolekciju, kas atsaucas uz modes nama vēsturisko saikni ar Uzlecošās saules zemi, – Diors vienmēr jūsmojis par šīs valsts kultūru un savulaik radījis tērpus Japānas imperatores Mičiko un troņmantnieka Akihito laulību ceremonijai.
Eksotiskā austrumu zeme iedvesmo arī vienu no spilgtākajiem jaunā viļņa pārstāvjiem modes pasaulē Džonatanu Andersonu – viņš radījis kolekciju sadarbībā ar japāņu zīmolu Uniqlo un intervijā stāsta par sava zīmola izveidošanu un vēlmi pārsteigt cilvēkus ar ko jaunu.
Cits jaunais vai nu jau vairs ne tik ļoti jaunais talants – brits Roberts Patinsons patlaban tiek uzskatīts par vienu no interesantākajiem savas paaudzes aktieriem. Atvadījies no tīņu elka tēla, pretendējis uz labākā vīriešu lomas tēlotāja godu Kannās, oktobrī viņš ir redzams jaunā filmā mūsu kinoteātros un intervijā apraksta gan jauno lomu, gan sadarbību ar zīmolu Dior.
Zvaigžņoto plejādi turpina pasaulslavenā latviešu operdīva Kristīne Opolais, kuras greznos skatuves tērpus savā kolekcijā iekārojis arī modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs. Savu ikdienas ģērbšanās stilu viņa raksturo kā krasi atšķirīgu un pastāsta gan par tērpu izvēles kritērijiem, gan šopinga terapiju.
Saistoša saruna raisās arī ar LNO baleta vadošo solisti Viktoriju Jansoni. Žilbinoša uz skatuves, prasīga treniņos un pretimnākoša, draudzīga intervijā, viņa stāsta, ka galvenais ir dzīvot saskaņā ar sevi, un ir gatava padalīties ar skaistumkopšanas noslēpumiem.
Lai raibs un košs rudens!

Ulla Vaite
Latviešu izdevuma galvenā redaktore un skaistuma nodaļas redaktore

CLUB CHIC KARTE

Abonē L'OFFICIEL LATVIJA & dāvanā saņem CLUB CHIC. Piešķir savam dzīvesstilam augstāku standartu!

L'OFFICIEL LATVIJA HOMMES

Top