Tu esi šeit:
Sākums > AUTORI > ĒRIKA ŠMEĻKOVA > Laima. Stils – esmu es!

Laima. Stils – esmu es!

officiel.lv

officiel.lvLai nu kādi kuram viedokļi par Laima Rendez Vous Jūrmala, toties tiem, kas to apmeklēja – tie bija svētki. Pa starpu mūzikai tika apspriesti arī pašas dīvas Laimas Vaikules tērpi. Aptaujājot mūsu vadošos stilistus, viņu atbildes bija diplomātiski komplimentāras, ar norādi, ka tā strikti ņemot, būtu gan ko piebilst. Jo Laimas skatuves tērpos līdz ar eleganci, asprātīgu pašironiju, turpat kaut kas tik neizprotams, ka to grūti pat vērtēt. Viņa patiešām mierīgi var paziņot – stils – esmu es. Ja kādam nepatīk, pārslēdziet kanālus!

Par laimi Laimai nepiemīt to slavenību ar stāžu vājība, kuras saģērbjas tā, ka izskatās, kā tautā mēdz teikt, pēc vecām meitenēm. Vēl ir tādas popzvaigznes, kas aizķērušās jaunībā un kā Šēra, vai Madonna, visiem par apbrīnu, pat būdamas – ne plikas, ne apģērbtas, ir arī vizuāli baudāmas.

Atgriežoties pie mūsu Laimas Vaikules, izskatās, ka viņa ir sasniegusi tādu dvēseles stāvokli, ka dara, ko un kā grib, cita starpā, slavenu dizaineru tērpus pārtaisot pa savam.

P.S. Piezīme par zeķēm vai zeķbiksēm vasaras pasākumos. Jau labu laiku smalkais tonis pieļauj, lai neteiktu, ka tas pat būtu vēlams, ka vasaras pasākumos bez tām var iztikt. Pavērojiet, Kannu kinofestivālu – elegantas vakarkleitas un kailas kājas.

Foto: Vlada Koroļova

Komentēt

Top