Jūs esiet šeit
Sākums > L’HOMMES – PREMIUM KLASES ŽURNĀLS VĪRIEŠIEM

L’OFFICIEL HOMMES PAVASARIS

Reizēm šķiet, ka ar britiem, līdzīgi kā slavenajā teicienā par krievu dvēseli, lai to izprastu, pašam šajā zemē jāpiedzimst... Lai vai kā, bet britu savrupība, tradīcijas, kuras pat globalizācija nav spējusi izravēt, angļu melnais humors un stils it visā, it sevišķi modē, kā magnēts pievelk un fascinē. Ja esat nokļuvuši Londonā, tās ielu modi nesajauksiet ne ar vienas citas metropoles skatu: te pat bezpajumtnieks izskatās ģērbies kā no modes skates, tik pārteidzoši radošs mikslis, kur, iespējams, atkritumu tvertnē atrastais nodrāztais Burrberry trencis kopā ar izļukušām Adidas sporta kurpēm, nedēļām nekoptu matu ērkuli šo personu padara skatiena vērtu.

Tikpat koša izrāde ir arī metrovilcienos, kur satrēgumstundās nevainojami tērpti kungi tvīda uzvalkos, cieši piespiedušies, svīst pie tīnes sadriskātās biksēs un motociklistu zābakos. Un viņi visi dodas..., piemēram, uz jaunāko izstādi Teita muzejā. Mūsu izdevums kārtējo reizi ielūkojas un atklāj ko jaunu britu pasaules aizkulisēs.

Un kur nu bez slavenās tējas dzeršanas, par kuras tapšanas niansēm ļoti izzinoša reportāža. Šajā žurnālā ir virkne materiālu: fotosesijas, tendences, kas jums noderēs kā ceļvedis, uz kādiem klubiem, restorāniem doties, kur satikt vajadzīgo publiku un kā atbilstoši šai izvēlei apģērbties. Un, iespējams, uzturot saviesīgas sarunas, jums noderēs informācija par slaveno arhitektu Normanu Fosteru, kurš ar savām zirnekļveidīgajām celtnēm, slaveno Londonas gurķi ieskaitot, būtiski izmainījis šīs pilsētas vaibstus. Kad šķiet, ka britiem visa dzīve ir kā salikta pa plauktiņiem, atvaidzinoša ir intervija ar talantīgo jaunās paaudzes zvaigzni – aktieri Ediju Redmenu. Viņš atgādina, ka šajā pasaulē vienmēr ir vieta neparedzamajam, proti, nekādi tituli un pat diplomi nepalīdzēs kino uzņemšanas laukumā, – vai nu tu pārliecini skatītāju, vai arī ne. Jāpiebilst, ka Edija Redmena ienākumi ir ļoti pārliecinoši....

Bet tikām tepat Latvijā ir ieskrējies pavasaris, saule silda prātus un sirdis un liek paskatīties spogulī. Kādi aromāti modē, kādus aksesuārus, kādas procedūras izvēlēties un kā pareizi atgūt sportisko formu – par to visu mūsu žurnālā.

Lai saulains skats uz dzīvi!

Redaktore
Ērika Šmeļkova

L'HOMMES COVER

l'officiel latvija hommes pavasaris officiel.lv
Modele Eva Bērziņa
Foto Miks Užans miksuzans.com
Stils Rūdolfs Aleksandrs Packēvičs
Meikaps Katerina Hlopova
Krūšturis – stilistes īpašums. Bikses, KETA GUTMANE

PREMIUM KLASES ŽURNĀLS VĪRIEŠIEM

Vīriešu modes aktuālās tendences
Vaļas prieki
Auto
Sports
Dzīvesstila ceļvedis

l'officiel latvija hommes žurnāls vīriešiem officiel.lv
Katrā numurā:

  • Aktuālās vīriešu modes tendences
  • Jaunās tehnoloģijas un gadžeti
  • Kosmētika sejai un ķermenim
  • Auto pasaules stila jaunumi
  • Sports un bizness
  • Īpašas sieviešu fotosesijas

L’OFFICIEL Latvija komplektā ar L'Officiel Latvija HOMMES

[instagram_embedding url="https://www.instagram.com/p/BNXfXwnBk3w" caption="excerpt" color="#DD574C"]

Komentēt

Top