Tu esi šeit:
Sākums > MODE > JAUNUMI > Mākslinieks KIWIE atklāj apavu līniju

Mākslinieks KIWIE atklāj apavu līniju

KIWIE officiel.lv

Otrdien, 13. jūnijā T/C Galerija Centrs ceturtajā stāvā virmoja mākslinieciska atmosfēra. Tur pulcējās Latvijā zināmi mākslinieki, modes blogeri un ielu kultūras sekotāji, lai iecienītajā ielas apģērbu veikala GATVE telpās apskatītu un novērtētu pazīstamā un noslēpumainā latviešu graffiti mākslinieka KIWIE unikālo izstādi – apavu kolekciju, ko viņš radījis sadarbībā ar visā pasaulē populāro apavu un apģērbu zīmolu – VANS.

KIWIE officiel.lv

KIWIE officiel.lv

To, vai uz izstādes atklāšanu bija ieradies arī pats mākslinieks, nojaust nevarēja, jo kā zināms – KIWIE savu identitāti slēpj. Tomēr, tas veikala telpās netraucēja pulcēt lielu skaitu sava talanta un ielu kultūras modes cienītāju, kuri pasākuma laikā iepazinās un novērtēja nupat radīto unikālo VANS apavu kolekciju. Šo kolekciju KIWIE radījis apģērbu un aksesuāru kolekcijas KIWIBO ietvaros, kam, savukārt, iedvesmu mākslinieks smēlies no visiem labi zināmā un populārā gumijas lācīša dizaina elementiem.

Izstādes atklāšanas laikā apmeklētāji tika iepazīstināti ar 10 unikālu VANS apavu pāru modeļiem, kas izceļas ar košumu un spilgto krāsu paleti. Tāpat arī interesenti tika iepazīstināti ar apavu tapšanas gaitu.

KIWIE officiel.lv

KIWIE officiel.lv

KIWIE officiel.lv

KIWIE officiel.lv

Izstāde ir apskatāma veikalā GATVE TC Galerija Centrs, 4.stāvā līdz 18. jūnijam. 

Komentēt

Top