Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > GADGETS > MARKUS RIVA. ZVAIGZNES KONTS

MARKUS RIVA. ZVAIGZNES KONTS

officiel.lv

Pazīstamais latviešu dziedātājs MARKUS RIVA ir kļuvis par mūsu televīzijas šova ≪X Faktors≫ vadītāju, kas, visticamāk, vairos viņa Latvijas Instagram zvaigznes spozmi. Mūziķa kontam uzmanīgi seko 147 tūkstoši abonentu, kuriem sevišķi patīk sekot Markus bicepsu attīstībai. L’Officiel Hommes lūdza mūziķi, kurš kļuvis arī par viedtālruņa Huawei P10 reklāmas seju, dalīties savos klikšķu mākslas noslēpumos.

officiel.lv
Žakete, bikses, COS. Džinsa jaka, DA/OOD

Kas jūs piesaistīja televīzijas šovā «X Faktors»?

Vispār es reti ieslēdzu televizoru, bet tieši par šo šovu man jau sen radās interese – skatījos gan britu, gan amerikāņu, gan ukraiņu versiju. Manuprāt, tas ir viens no dzīvīgākajiem televīzijas šoviem, kas beidzot nonācis arī Latvijā. Man tas ir liels gods būt par šā raidījuma vadītāju, un es ar prieku pieņēmu šo piedāvājumu.

Kurā pusē būsiet – izpildītāju vai žūrijas?

Tā kā pats esmu piedalījies līdzīgā projektā Krievijā – televīzijas šovā «Gribu pie Meladzes», tad lieliski zinu, cik milzīgu emocionālu spriedzi izjūt jaunie mūziķi. Centīšos viņus ar savu pieredzi atbalstīt, kā vien mācēdams.

officiel.lv
Žakete, bikses, COS

Jūsu Instagram zvaigznes kontā ir daudz foto no sporta zālēm. Kāda veida treniņi jums vislabāk tīk?

Es bērnībā biju nesportisks zēns un tagad laikam cenšos atgūt nokavēto. Manas galvenās nodarbības sporta zālē ir uz trenažieriem, taču man patīk dažādot nodarbības, jo es neciešu rutīnu. Ar lielu prieku skrienu brīvā dabā, nodarbojos ar ielas vingrošanu, peldos, eju uz boksa un jogas stundām. Ievēroju arī diētu, tomēr pārāk sevi neierobežoju. Jā, es ievietoju sporta foto Instagram, motivējot savus abonentus ievērot veselīgu dzīvesveidu.

officiel.lv
Tops, COS Krekls, bikses, H&M

Cik daudz laika nedēļā pavadāt sporta zālē?

Ņemot vērā manu dzīvesstilu un biežos vieskoncertus, nekāda lielā regularitāte nesanāk. Taču čemodānā man vienmēr ir līdzi drēbes treniņam. Un vingrot es varu pat viesnīcas numurā.

Vai izmantojat kādus mobilā tālruņa pielikumus saistībā ar sportu?

Visbiežāk izmantoju lietotni Endomondo, kas uzrāda, cik daudz dienas laikā esmu noskrējis. Tālrunī skatos video ar vingrojumiem no vietnes YouTube vai Instagram. Kad trenējos zālē, protams, klausos mūziku – man grūti bez tās iedomāties savu treniņu.

officiel.lv
Bikses, krekls, COS Apavi, TAMARIS Vide: KNOCKOUT BARBER SHOP

Ko jūs, izņemot selfijus, vēl publicējat Instagram?

Es daudz ceļoju un daudz fotografēju. Pilsētu un valstu portreti sniedz man lielu iedvesmu. Jebkuras pilsētas ikviens kvartāls ir stāsts: cilvēki, silueti, noskaņa.

Ar kādu tālruni jūs fotografējat?

Ar Huawei P10. Tajā ir ļoti daudz kā vajadzīga un noderīga, bet man pats galvenais ir kamera, ko es lietoju gandrīz vai ik uz soļa. Tā ir radīta sadarbībā ar vācu kompāniju Leica – vienu no lielākajiem Premium klases fototehnikas izgatavotājiem pasaulē. Neiedziļinoties tehniskās detaļās, piebildīšu, ka kamerai ir divkāršā optiskā tālummaiņa, un tā sniedz labu rezultātu pat sliktā apgaismojumā. Ar foto, kas uzņemti ar jauno viedtālruni, esmu ieintriģējis vairākus savus draugus, kuri profesionālā līmenī nodarbojas ar fotografēšanu.

officiel.lv
Bikses, krekls, H&M Tops, COS Vide: KNOCKOUT BARBER SHOP
officiel.lv
Bikses, krekls, H&M Tops, COS Vide: KNOCKOUT BARBER SHOP

Lūdzu, pastāstiet par filmēšanos Huawei P10 reklāmas klipā!

Tā man bija jauna un interesanta pieredze – es pirmoreiz kļuvu par tika liela un pazīstama zīmola reklāmas seju. Filmēšana notika Londonā, tā ka man bija iespēja nedaudz atvilkt elpu starp konkursu Supernovа un koncertiem Ukrainā. Viss bija noorganizēts perfekti: es ienācu populārā Londonas klubā, uzkāpu uz skatuves – un viss notika. Reklāmas ideja «Katra seja ir stāsts» man ir ļoti tuva, jo esmu pārliecināts – individuālais stāsts slēpjas aiz ikvienas fotogrāfijas.

officiel.lv
Žakete, bikses, COS Sporta apavi, REEBOK

Kādas vēl viedierīces izmantojat?

Ikdienā man pilnīgi pietiek ar telefonu. Ar to varu ierakstīt un klausīties mūziku, fotografēt, uzņemt video un veidot reportāžas, sērfot sociālajos tīklos. Viena daudzfunkcionāla ierīce – tas ir ārkārtīgi ērti. Es pat dziesmas Take Me Away klipu samontēju ar savu telefonu, izmantojot video no Instagram.

officiel.lv
Bikses, krekls, H&M Tops, COS Vide: KNOCKOUT BARBER SHOP

Lūdzu, nosauciet piecus selfiju veidus, kam obligāti jābūt mūsdienu sekmīgā vīrieša Instagram vietnē!

Ja to visu uzlūko ar humoru, tad uz neatkārtojami skaistas ainavas fona, sporta zālē, kopā ar visskaistāko sievieti pasaulē (pēc katra vīrieša gaumes), ar iemīļoto auto un uzvalkā, bet vēl labāk – smokingā.

officiel.lv
Žakete, bikses, COS Džinsa jaka, DA/OOD Žokejcepure, NÓLÓ

Kad mēs jūs dzirdēsim koncertos Latvijā?

Pašlaik es strādāju pie jauna mūzikas albuma krievu un latviešu valodā. Tiklīdz būšu to pabeidzis, rīkošu koncertus Latvijā. Bet visaktuālākajiem manas dzīves jaunumiem varat sekot līdzi vietnē: www.markus-riva.com. Un, protams, Instagram.

officiel.lv
T krekls, H&M. Krekls, COS

Teksts JEKATERINA KIMA
Foto MIKS UŽANS, attēli uzņemti ar viedtālruni Huawei P10
Stils DACE KRIEVIŅA-BAHMANE
Stilistes asistente KLAUDIJA AVOTIŅA
Meikaps un matu sakārtojums LAURA BROKĀNE
Izmantotie matu veidošanas līdzekļi MATRIX STYLE LINK: matu laka Style Fixer, sausas tekstūras matu putas Airy Builder, veidošanas želeja Super Fixer, matu pasta Matte Definer
@MatrixLatvija/Facebook @Matrix/Instagram

officiel.lv
Žakete, bikses, krekls, COS Džinsa jaka, DA/OOD Cepure, NÓLÓ Sporta apavi, REEBOK

Komentēt

Top