Tu esi šeit:
Sākums > MODE > JAUNUMI > Mumiy Troll X Goša Rubčinskijs kapsulas kolekciju izpērk sešu stundu laikā

Mumiy Troll X Goša Rubčinskijs kapsulas kolekciju izpērk sešu stundu laikā

officiel.lv

Aizvadītajā nedēļā Londonā sešu stundu laikā tika izpirkta Mumiy Troll x Goša Rubčinskijs apģērbu kolekcija. Grupas Mumiy Troll līdera Iļjas Lagutenko sens draugs, Krievijas dizainers un sava zīmola veidotājs Goša Rubčinskijs radījis apģērbu kolekciju, kas veltīta grupas Mumiy Troll albuma „Morskaja“ divdesmitajai gadadienai. Kā atzīt pats dizainers: „Šis albums nāca klajā britpopa laikmetā un lieliski iederējās tās kopējā muzikālajā strāvojumā. Mumiy Troll bija mūsu atbilde Oasis un Pulp“.

Goša Rubčinskis ir ielu modes dizaineris, fotogrāfs un režisors. Krievu dizaineris pazīstams ne tikai Eiropā un ASV, bet arī Āzijas un Dienvidamerikas valstīs. Viņš ir kļuvis par pirmo krievu dizaineri, kura apģērbus pārdod Dover Street Market un ražo ar Comme des Garçons atbalstu. Pagājušajā gadā viņš iekļuvis piecsimt ietekmīgāko pasaules cilvēku sarakstā pēc autoritatīvās vietnes Business of Fashion versijas.

„1997.gadā albuma iznākšana radīja īstu muzikālu sprādzienu. Viņi sāka 80-tajos Vladivastokā, taču gandrīz neviens par viņiem neko nezināja līdz brīdim, kad iznāca „Morskaja“, stāsta dizainers G.Rubčinskis.

Albums, kuru izdot savulaik atteicās skaņu ierakstu kompānijas, vēlāk ne vien kļuva par kulta ierakstu, bet arī par vienu no Krievijas visu laiku pārdotākajiem albumiem, izmainot kaimiņvalsts rokmūziku un mūzikas kultūru kopumā, atstājot nozīmīgu ietekmi ne vien uz Krievijas mūzikas tālāko attīstību, bet arī uz visu divtūkstošo gadu sākuma un mūsdienu radošo paaudzi – tā ietekmē veidojušies daudzi talanti – mūziķi, dizaineri, mākslinieki, režisori.

Mumiy Troll x Goša Rubčinskijs kolekcijas prototips jau pirms pusgada bija pieejams grupas Mumiy Troll „Morskaja.20“ koncertos Maskavā un Sanktpēterburgā, savukārt kolekcijas prezentācija notika šā gada augustā grupas Mumiy Troll dzimtajā pilsētā – Valdivastokā, festivāla „V-ROX“ ietvaros.

officiel.lv

Apģērbu kolekcijā ietilpst vinila plates, krekli un džemperi ar Mumiy Troll skaļākā singla nosaukumu, tekstiem un simboliku. Šajā un nākošajā gadā kolekcija limitētā apjomā būs pieejama tirdzniecībā grupas Mumiy Troll koncertos Krievijā, Gruzijā, Japānā, Ziemeļamerikā, Austrālijā, kā arī Lietuvā un Latvijā.

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top