Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > Nofrete kopšanas rituāli — katram pa prātam

Nofrete kopšanas rituāli — katram pa prātam

Nofrete salons officiel.lv

Nofrete, un, ja precīzāk Nofretete, – tas ir Senās Ēģiptes valdnieces vārds. Leģendas apdzied viņas neparasto skaistumu. Kosmētiskais salons Nofrete nav mīts, bet gan reāla iespēja atveseļot miesu un pagarināt jaunību, izvairoties no plastikas operācijām.

Nofrete officiel.lv

Salonā Nofrete strādā augstas klases profesionāļi un šeit katram tiek piedāvāta nevainojama procedūru kvalitāte un individuālā pieeja. Pieredzējušu speciālistu konsultācijas palīdzēs katram klientam izvēlēties optimālu procedūru kompleksu, ņemot vērā viņa vēlmes un vajadzības. Pakalpojumu klāsts regulāri tiek papildināts ar jauniem rituāliem, un, pateicoties tam, ka skaistumkopšanas salonā tiek izmantoti mūsdienīgi preparāti un tehnoloģijas, Nofrete apkalpošanas līmenis atbilst luksusa klasei. Pagaidām nav izgudrota viena universāla un efektīva procedūra pret visām problēmām. Tomēr kompleksas pieejas izstrāde – tas ir pirmais solis, lai iegūtu kāroto ideālo formu.

Salons piedāvā vairākus kompleksās kopšanas rituālus. Kuru no piedāvātajiem rituāliem izvēlēties un kam ir jāpievērš uzmanība? Ja jūsu rīcībā ir tikai pāris stundas, bet jūs vēlaties iegūt maksimālu rezultātu, iesakām kompleksu «Skaistums un relaksācija». Tajā ir iekļauta bāzes procedūra nagiem vai skropstu pieaudzēšana, pīlings vai ietīšana, rituāls sejai vai ķermenim.

Kompleksa cena atkarībā no izvēlētajām pozīcijām variējas no 110 līdz 155 eiro.

Tiem, kas nav tik steidzīgi un vēlas sevi sakopt, iesakām «Attīrīšanu un relaksāciju». Kompleksā ietilpst obligāta sejas tīrīšana, bet tālāk viss tiek darīts pēc klienta izvēles – manikīrs un pedikīrs ar gēla lakas/ gēla pārklāšanu vai pedikīrs ar karstiem akmeņiem, vaksācija vai aparāta procedūras ķermenim.

Atkarībā no izvēlētajiem rituāliem kompleksa cena variējas no 110 līdz 165 eiro.

salons Nofrete officiel.lv

Daudz kardinālākai atjaunināšanai salonā piedāvā «Ceļojumu pēc skaistuma». Piedāvājumā ir iekļautas «slaiduma injekcijas» vai lūpu piepildīšana un deguna-lūpu grumbu piepildīšana ar filleriem, manikīrs un pedikīrs vai pīlings un vakuuma procedūra ķermenim.

Kompleksa cena ir atkarīga no izvēlētajiem rituāliem un variējas no 200 līdz 370 eiro.

Nofrete salons officiel.lv

Sīkāka informācija par procedūrām atrodama skaistumkopšanas salona mājaslapā nofrete.lv vai arī pašā salonā Rīgā, Melngaiļa ielā 5. Pieraksts pa tālruni: +371 67812778

Teksts: Jūlija Žarkova Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top