Tu esi šeit:
Sākums > AUTORI > ĒRIKA ŠMEĻKOVA > Ola vai vista jeb abi labi Balticovo

Ola vai vista jeb abi labi Balticovo

officiel.lv

Droši vien grūti noticēt, ka ekskursija uz it kā visiem zināmo ražotni Balticovo Iecavā var pārvērsties par ļoti aizraujošu un izglītojošu piedzīvojumu.

officiel.lvTā ir kā atsevišķa pasaule, patiesi iespaidīgs un ļoti mūsdienīgs komplekss, kas garantē olu kvalitāti un, jāatzīst, ka par vistām te rūpējas ievērojot visstingrākos labturības standartus.

Redzot, cik skurpulozi, līdz sīkkai detaļai, sākot no cālīša, kas nonāk kompleksā, līdz brīdim, kad katru izdēto olu datori un roboti, gluži kā fantastikas filmā izklaušina, izpēta vai būs gana laba, tagad man liek uzticēties vairāk veikalā pirkatajām olām, nevis, piemēram, tirgū iegādātajām.

officiel.lvVēl viens atklājums, saskaņā ar pētījumiem, olas, izrādās, var lietot daudz vairāk nekā esam raduši, turklāt Balticovo piedāvā daudz dažādu pašu ieviestu no olām pagatavotu produktu, kas tiek importēti uz jo daudzām pasaules valstīm. Un tas lielā mērā, pateicoties tam, ka viņi, līdzīgi kā laba saimniece, neko nemet ārā, bet izdomā pagatavot ko garšīgu.

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top