Tu esi šeit:
Sākums > MODE > STILA MĀKSLA > Pieci fakti par Queen Lingerie

Pieci fakti par Queen Lingerie

officiel.lv

Sievietes skaistums sākas ar apakšveļu. Viens no vadošajiem Latvijas ražotājiem nolēmis dāvāt klientēm patiesi karaliskas izjūtas.

VĒSTURE

Izmantojot tikai Latvijas kapitālu, 1991. gadā Liepājā tika dibināts apakšveļas zīmols V.O.V.A., kura nosaukumu veido īpašnieku vārdu pirmie burti (Vladimirs, Olga, Viktorija, Anna). Patlaban ģimenes uzņēmums ir viens no trim apakšveļas ražotājiem Baltijas valstīs, un tā attīstībā savu ieguldījumu dod visi ģimenes locekļi.

officiel.lv

VĒRIENS

Divdesmit sešos ražīga darba gados V.O.V.A. ir sevi pierādījis kā veiksmīgs nozares tirgus spēlētājs, kas piedāvā klientiem kvalitatīvu produkciju un nevainojamu apkalpošanu. V.O.V.A. Ir guvis lielisku reputāciju arī kā darba devējs ar aptuveni 250 darbiniekiem, kas ir atbildīgi par visiem daudzo kolekciju tapšanas posmiem: sākot ar jaunu modeļu idejām un beidzot ar gatavās produkcijas pārdošanu.

officiel.lv

«Sievietes rotā pasauli, mēs rotājam sievietes»

REBRENDINGS

2013. gadā veiktā rebrendinga rezultātā uzņēmums ir izveidojis franšīzi QUEEN Lingerie un jaunu veikalu tīklu, kas piedāvā vairākas Latvijas populārā apakšveļas zīmola kolekcijas: V.O.V.A. Lingerie, QUEEN Lingerie un Avenija by V.O.V.A. Zīmolam ir atbilstoša devīze: «Sievietes rotā pasauli, mēs rotājam sievietes.»

APAKŠVEĻA

Kolekcija QUEEN Lingerie ir izsmalcināta apakšveļa, kas radīta, lai dāvātu klientēm karaliskas izjūtas, akcentētu viņu pievilcību un celtu pašapziņu. Šīs līnijas kolekcijas raksturo izmeklēta krāsu gamma un grezni materiāli – mežģīnes un Swarovski kristāli.

Savukārt Avenija by V.O.V.A. ir klasika par demokrātisku cenu vienkrāsainu komplektu cienītājām un vidējo un lielo izmēru valkātājām.

officiel.lv

PALETE

Veikalu tīkla QUEEN Lingerie sortimentā ir arī mājas un nakts tērpi, peņuāri un grācijas, peldkostīmi un pludmales apģērbi, kā arī zināmu Eiropas ražotāju zeķes un zeķbikses.

www.vova.lv

Komentēt

Top