Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > RFW ietvaros tika prezentēta ICE BEAR X-MAS īpašā izlaiduma kolekcija

RFW ietvaros tika prezentēta ICE BEAR X-MAS īpašā izlaiduma kolekcija

officiel.lv

Rīgas Modes nedēļas izskaņā kopā tika aicināti pašmāju vadošie stila, modes un skaistumkopšanas mediju pārstāvji, redaktori un žurnālisti, bloggeri un eksperti, lai novērtētu roku un nagu kopšanas zīmola alessandro International jaunumu – ledus lāča tematikā veidotu ICE BEAR X-MAS rokas krēmu līniju.

officiel.lv

Kā pierādījuši eksperti, ja runa ir par cīņu pret aukstumu, tieši ledus lāči ir mācējuši pielāgoties savai videi un drosmīgi iztur zemu temperatūru. Tādēļ šogad roku kopšanas zīmols alessandro International ir izvēlējies polāro lācīti ICE BEAR kā Ziemassvētku kolekcijas simbolu – maigu, jūtīgu roku un nagu aizsardzību. Lai rokas būtu maigas visas ziemas garumā, aukstos laika apstākļos ādas kopšana un aizsardzība ir būtiska, tādēļ ICE BEAR X-MAS roku ādas kopšanas krēmu līnijā izmantotas tādas vērtīgas sastāvdaļas kā šī sviests un kokosriekstu eļļa, lai barotu jūtīgu un sausu ādu, atjaunojot līdzsvaru dehidrētā ādā. Bagātīgā krēma konsistence burtiski kūst uz ādas gluži kā ledus gabaliņi, padarot rokas zīdaini gludas. Dažādu aromātu kokteilis – apelsīns, bagātīgi saldā vaniļa un elegantais muskuss maisījums piešķir šai kolekcijai unikālu smaržu, kas sasilda dvēseli.

ICE BEAR īpašā izlaiduma kolekcija būs pieejama tikai ekskluzīvos pārdošanas kanālos – universālveikalā STOCKMANN, salonos KOLONNA Rīgā un Jūrmalā, kā arī zīmola alessandro International salonveikalā Rīgā. Krēms pieejams trīs izmēros – 50 ml un 15 ml. kā arī mazā un ērtā 10 ml alumīnija bundžiņā.

Foto: Aleksandrs Muižnieks

Komentēt

Top