Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > Sagatavot ķermeni pludmales sezonai? Iespējamā misija!

Sagatavot ķermeni pludmales sezonai? Iespējamā misija!

salons Nofrete officiel.lv

Katru gadu līdz ar siltā laika iestāšanos sievietes vēlas atgūt ziemā zaudēto formu. Kā maksimāli ātri pietuvināties saviem ideālajiem parametriem un sagatavot ķermeni pludmales sezonai?

Konsultē kosmetoloģe, diplomēta mediķe, kas skaistumkopšanas jomā strādā jau 15 gadus, auguma korekcijas speciāliste salonā Nofrete Anželika Bernotaite.

salons Nofrete officiel.lv

salons Nofrete officiel.lvŠķiet, lai atgūtu zaudētās formas, salonos katru gadu tiek piedāvātas vienas un tās pašas metodes. Vai jums ir arī jaunas procedūras?
Vienmēr ir kāda novitāte. Pat tradicionālās procedūras pastāvīgi tiek pilnveidotas. Piemēram, salona Nofrete piedāvājums papildināts ar interesantu ietīšanas procedūru, kur tiek izmantota spēcīga ēterisko eļļu kombinācija. Šīs procedūras laikā klients sāk intensīvi svīst, līdzīgi kā pirtī. Ietīšanās paātrina virkni procesu ķermenī, palīdz atbrīvoties no liekajiem taukiem un celulīta. Ja runājam par aparātprocedūrām, vispirms jāiedziļinās to iedarbības principos. Katru gadu tiek piedāvāti arvien jauni aparāti, tomēr jaunais ne vienmēr nozīmē labāko. Pat mūsu informācijas pilnīgas pieejamības laikā daudziem trūkst zināšanu. Neuzticieties reklāmai – centieties ar visu tikt skaidrībā paši.

Kad un kas jādara, lai līdz vasarai atgūtu vēlamo formu?
Mēs piedāvājam kompleksu pieeju auguma korekcijai. Ir ļoti svarīgi iemācīties adekvāti sevi novērtēt, lai rīkotos savlaicīgi, necerot uz brīnumiem. Līdz ar vecumu vielmaiņas procesi palēninās. Tādēļ no ziemā uzkrātajiem liekajiem kilogramiem jāatbrīvojas nekavējoties. Diemžēl ēdiens ir pats pieejamākais no visiem zināmajiem kārumiem un baudām. Jo agrāk sāk cīņu ar liekajiem vidukļa centimetriem un nevēlamajiem kilogramiem, jo labāks ir rezultāts. Tomēr jāpatur prātā, ka viss šis process ir ārkārtīgi individuāls, – manā praksē ir bijušas arī tādas klientes, kas atguva formu nieka divās nedēļās pirms pludmales sezonas sākuma. Atcerieties: došanās uz salonu nav panaceja, taču tieši regulāri apmeklējumi palīdz izstrādāt paškontroli. Pēc procedūras jūs trīs reizes padomāsiet, pirms apēdīsiet kārtējo tortes kumosu.

Vai vērts izvēlēties vienu procedūru un iziet kursu, vai arī labāku efektu var sasniegt, kombinējot dažādas procedūras?
Kompleksā pieeja ir efektīvāka. Sākumam jābūt ļoti pakāpeniskam, lai atmodinātu organismu un izvestu to no snaudošā režīma, noskaņojot aktīvam darbam. Nav tādas burvju procedūras, kas novērstu visas iespējamās problēmas un vienādi efektīvi derētu absolūti visiem. Jums ideālu procedūru kopumu palīdzēs piemeklēt speciālists. Variantu ir ļoti daudz: var sākt ar visparastāko pīlingu (tā vienlaikus ir gan relaksēšanās, gan ādas attīrīšana, gan limfodrenāža) un turpināt ar kavitāciju (ultraskaņas iedarbība uz šūnām). Labākam rezultātam pēc kavitācijas iesakām vakuummasāžu ar drenāžu. Cīnīties ar nopietniem tauku uzkrājumiem palīdzēs ķermeņa mezoterapija – injekcijas tieši problemātiskajās zonās. Darbam ar tauku nogulsnējumiem un tam, lai atkal organismam piešķirtu tonusu, ieteicama Vipl Lane un Tranzion procedūra muskuļiem, kas palīdzēs izveidot ķermeņa reljefu, tā saukto brazīliešu dibentiņu vai plakanu vēderu. Šis aparāts iedarbojas gan uz taukaudiem, gan muskuļiem. Lieliska procedūra, kas arī iedarbojas uz taukaudiem un uzlabo asinsriti, ir Oxyget.

salons Nofrete officiel.lv
Kavitācija

Kādas problēmas visbiežāk uztrauc jūsu klientes?
Problēma nr. 1 sievietēm vecumā no 30 līdz 60 gadiem – tauku nogulsnējumi. Salona procedūras ir populāras vien sezonāli – visi vēlas ielīst savā Jaungada kleitā un efektīgi izskatīties peldkostīmā. Bet starplaikā nerūpējas par formu un uzkrāj liekos kilogramus.

Pēdējos gados ir krietni vairāk cilvēku, kas ievēro veselīgu dzīvesveidu. Vai vispārējā aizraušanās ar sportu ir uzlabojusi kopainu?
Ādas stāvoklis sievietēm, kas regulāri nodarbojas ar sportu, noteikti ir labāks. Kustība – tā ir dzīvība, diemžēl ne vienmēr tikai sporta nodarbības spēj novērst visas problēmas. Bieži vien redzu, kā meitenēm pieaug muskuļu masa, taču apjomi nepazūd, jo šķidrums netiek izvadīts no organisma. Ķermenim, gluži kā mājām, ir nepieciešama «ikdienas» un «ģenerālā» tīrīšana. Ja mēs pēc katras ziemas veiktu «ģenerālo» (kavitācijas kurss ar vakuumu, limfodrenāžu utt.), tad neskrietu pēc tam pie plastikas ķirurgiem.

Ja godīgi – kurām procedūrām nav vērts tērēt naudu un laiku?
Es to formulētu citādi: ir cilvēki, kuri neprot pareizi sadalīt savu laiku, spēku un darbību. Vienmēr ir patīkami pagulēt uz kušetes un atbrīvoties no pāris liekiem vidukļa centimetriem īsā laika sprīdī, tomēr bez ēšanas paradumu maiņas diezin vai no procedūrām būs labums. Efektu sniedz kombinācija: veselīgs uzturs, pietiekams ūdens daudzums, aktīvs dzīvesveids un speciālas procedūras. Slaidums – tā nav vienreizēja akcija, bet gan dzīvesveids. Ja esat sākuši iet šo ceļu, nevajadzētu no tā nogriezties.

Kā pagarināt salonu sniegto procedūru efektu mājās?
Pat parastā krēma iemasēšana ādā pēc dušas rada vieglas masāžas efektu un uzlabo asinsriti. Tomēr optimālas formas uzturēšanai iesaku kaut reizi mēnesī atnākt uz procedūru salonā, kas palīdz uzturēt formu.

nofrete.lv
Teksts Lilija Gafijčuka
Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top