Tu esi šeit:
Sākums > MODE > LATVIJAS DIZAINERI > SIEVIŠĶĪBAS KULTS

SIEVIŠĶĪBAS KULTS

officiel.lv

Latvijas zīmola Coo Culte specializācija ir vakartērpi īpašiem gadījumiem un casual stila apģērbs. Īpaši pieprasīti tie ir mācību iestāžu izlaidumu un kāzu laikā. Šajā pavasara-vasaras sezonā zīmols piedāvā romantiskas kleitas ar volāniem.

2009. gadā dibinātais zīmols Coo Culte darbojas pēc oriģinālas koncepcijas – tam ir 300 bāzes garderobes modeļu, kas katru sezonu tiek dažādoti ar modernām detaļām. Cenu politika ir visai demokrātiska.

officiel.lv

«Mūsu princips ir līdzīgs konstruktoru spēlei Lego: detaļas var kombinēt atkarībā no vēlamā efekta. Mūsu ražojumus ļoti aktīvi pērk izlaidumu laikā, kāzu sezonā un pirms Jaungada. Taču dīkstāves nav arī starpsezonu periodā, tad pieprasīts ir funkcionāls ikdienas apģērbs: mēteļi, legingi, kleitas, nesen tiem pievienojušies ikdienas apavi,» stāsta zīmola īpašniece Ilona Giberte.

Līdz astoņu gadu jubilejai zīmols paspējis piedalīties Maskavas Mercedes-Benz modes nedēļā un Minskas modes nedēļā, kur tērpus demonstrēja Eirovīzijas zvaigzne Aminata. «Mēs cenšamies radīt oriģinālus šovus: veidojam dekorācijas, izvēlamies tēmas un piesaistām zvaigznes zīmola popularizēšanai ārvalstīs,» stāsta Ilona Giberte. Coo Culte pavasara kolekcija ir slavas dziesma volāniem. Pēc Ilonas Gibertes domām, šis pašlaik aktuālais elements padara sievietes tēlu koķetu un romantisku. Kleitas ar volāniem īpaši iecienījušas līgavas. «Viņām patīk, ka mūsu kleitas ir piemērotas ne tikai kāzām, – tās var saīsināt un valkāt citos pasākumos. Dāmas, kuras precas otrreiz, izvēlas nevis baltu tērpu, bet citās krāsās. Topā ir pasteļtoņi un piesātināti sarkana krāsa un zaļi akcenti. Līgavas māsas izvēlas atšķirīgus modeļus vienā krāsu gammā. Mums ir ļoti plašs piedāvājums – pieejams līdz pat 50 viena veida auduma nokrāsu. Audumus iepērkam Itālijā, Francijā, Šveicē, Spānijā. Mežģīnes pasūtām pie tiem pašiem piegādātājiem, pie kuriem iepērk modes nami Valentino un Dolce&Gabbana. Mēs parakstām līgumu uz gadu un pasūtām rotājumus, kuri Baltijas valstīs būs pieejami tikai mūsu firmā,» stāsta Coo Culte īpašniece.

officiel.lv

Skolu un augstskolu izlaidumiem zīmola tērpus bieži vien iegādājas veselas klases – meitenes vienojas par modeļu izvēli. Īpaši populāri tas ir Baltkrievijā. Zīmols Coo Culte dinamiski attīstās, plaši izmanto digitālās tehnoloģijas un aktīvi palielina ietekmi arī ārpus Latvijas robežām. Tā produkcija pieejama Rīgas tirdzniecības centros Sky & More un Elkor Plaza, demonstrēšanas telpā Rūpniecības ielā 34a, kā arī lielākajos Maskavas, Minskas, Harkovas, Helsinku, Viļņas un Spānijas kūrortpilsētas Marveljas tirdzniecības centros.

cooculte.com

TEKSTS MONIKA SAULE

Komentēt

Top