Tu esi šeit:
Sākums > AUTORI > ĒRIKA ŠMEĻKOVA > SKAISTUMA RECEPTE: Iveta Lāce

SKAISTUMA RECEPTE: Iveta Lāce

officiel.lv

Raugoties uz vienmēr smaidošo t/c «Spice» direktori Ivetu Lāci, jādomā, ka viņai izdevies atrast tās svarīgās dzīves formulas sastāvdaļas, kad panākumi darbā, atbildība par svarīgiem lēmumiem nav šķērslis baudīt dzīvi. Līdzīgi kā Imanta Ziedoņa spārnotājās rindās par to, ka dzīvi vajag tvert viegli, kā smejot.

officiel.lvMANS TĒLS

Tēls evolucionē reizē ar personību. Ir pagājis krietns laiks, kopš to mērķtiecīgi centos radīt pēc iespējas nopietnāku, lietišķāku. Arvien vairāk apzinoties savu sievišķo spēku, emocionāli un ārēji kļuvu maigāka, romantiskāka. Bija izteikts kleitu periods, kad iedvesmojos no hercogienes Keitas Midltones sievišķīgās elegances. Visbeidzot esmu nonākusi pie atziņas, ka man ar apģērbu nekas nav jāpierāda. Par manu šābrīža stilu kļuvis casual chic. Balts krekls, samta žakete, brīvāka stila džinsa bikses un augstpapēžu kurpes.

MANA ĀDA

Varu minēt trīs svarīgākās darbības: attīrīšana, attīrīšana un vēlreiz – attīrīšana un procedūru regularitāte. Kosmetologu apmeklēju ik pēc trim nedēļām un labprāt ieklausos padomos. Izmēģinu arī jaunākās tehnoloģijas skaistumkopšanā, piemēram, «4.dimensija» estētiskās medicīnas procedūras ar eTwo tehnoloģijas iekārtu. Mans jaunatklājums ir spāņu profesionālās kosmētikas Mesoestetic pīlingi, kurus veic tikai speciālisti. Viens no maniem superproduktiem visiem dzīves gadījumiem ir Shiseido kosmētikas līnijas Benefiance leģendārā acu maska – ērta un efektīva, tās sastāvā ir tīrs retinols.

MANI MATI

Mati ir svarīgs koptēla elements. Priecājos, ka salonos iespējams apvienot matu ieveidošanu ar ārstniecisku procedūru. Efektīva ir jaunā, ātrā L’Oréal Pro-Fiber līnijas ārstnieciskā procedūra. Mājās esmu iecienījusi arī Joico matu kopšanas produktus. Viens no maniem atklājumiem ir Dženiferas Anistones kosmētikas zīmola Living proof līnijas Full šampūns un kondicionieris matu apjoma palielināšanai.

MANS MEIKAPS

Meikaps ikdienā un svētku reizē būtiski neatšķiras – tas ir dabisks, neuzkrītošs, ar nelielu akcentu acīm. Viens no svarīgākajiem palīgiem ir sejas tonim atbilstošs tonālais krēms. Vēl skropstu tuša un mitrinošs lūpu balzams – un neko vairāk arī nevajag. Ja ir īpašs gadījums, pasākums, uzticu meikapu profesionāļiem – kādam no Make up Forever meistariem t/c «Spicē» vai jau ilggadēji zināmai profesionālei šajā jomā Sarmītei Barševskai. Viens no maniem atklājumiem ir Francijas zīmola Eisenberg jaunības eliksīrs – serums–želeja.

MANI EKSPERIMENTI

Mani aizrauj dzīve, cilvēki, ceļojumi. Katra tikšanās un notikums ir lēciens nezināmajā, un katra lieta, ko darām pirmo reizi, ir kā unikāls eksperiments, caur kuru var izzināt pasauli un sevi. Visvairāk man patīk eksperimentēt ar dažādām sajūtām: garšām, smaržām, mūzikas skaņām. Gandrīz vienmēr tas sniedz tik vajadzīgo enerģijas devu un iedvesmu. Man ir svarīgi visā dalīties ar citiem. Skaistu un piepildītu dzīvi vajag dzīvot, nevis sēdēt un par tādu sapņot.

Teksts Ērika Šmeļkova. Foto Natālija Berezina. Stils Dace Krieviņa-Bahmane
Trencis, Dace Bahmann. Meikaps Jekaterina Hlopova. Matu sakārtojums Diana Payton @Kitchen HairLab

Komentēt

Top