Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > Spilgtas krāsas un zelta pieskāriens

Spilgtas krāsas un zelta pieskāriens

alessandro international officiel.lv

Spilgtas krāsas ar paslēptu zelta mirdzumu: etno-Deluxe tendence šovasar ir pašā uzmanības centrā. Tā izstaro tipisko, brīvo un valdzinošo Baleāru salas Ibizas noskaņu. Šīs tendences iedvesmots, alessandro International šovasar piedāvā savu jauno IBIZAS SPIRIT tēlu.

 

IBIZAS GARS kolekcija

Hipiju nepiespiestība un greznā elegance sapņu salai Ibizai piešķir tās īpašo Boho šarmu. Šajā sezonā gan pasaules ceļotāji, gan lielo modes namu dizaineri ir vienādi iemīlējušies Ibiza stilā. Viņu kolekcijas piedāvā smalkus ornamentus, spilgtas krāsas un zelta pieskārienu. Harmonijā ar šo unikālo salu sajūta, Alessandro International ir izlaidis jauno šīs vasaras IBIZAS SPIRIT kolekciju. Tā piedāvā šādas krāsas: ROZĀ SAULRIETS, VĪNS & DVĒSELE, HIPIJU NAKTIS un PAPA PAPAIJA. Kolekcija ir papildināta ar nelielā tirāžā radīto ZELTA GARS nagu lakas virskārtu, radot elegantu toni ar zelta daļiņām, kas nagus padara skaisti mirdzošus ar vasarīgi krāšņu pieskārienu.

Alessandro International officiel.lv

Visi četri toņi pieejami kā nagu lakās – 5 ml, Striplac UV/LED nagu lakās – 5 ml un krāsainajos gēlos -5g. ZELTA GARS nagu lakas virskārta – ir 5ml. IBIZAS GARS kolekcija būs pieejama 2017.gada maijā.

GELACTIC Gēla virskārta – spēcīgs partneris

GELACTIC officiel.lvSlepenais ierocis spēcīgai saiknei: jaunā gēla virskārta, GELACTIC, ar unikālo “Nodiluma stimulēšanas tehnoloģiju” nodrošina īpaši-spēcīgu divkāršu saķeri starp nagu, krāsas slāni – nagu laku un virskārtu – viss bez UV/LED gaismas.

ATSVAIDZINI SAVAS ROKAS & NAGUS!

Smūziji visiem ir uz lūpām – Alessandro International tagad tie ir uz rokām un nagiem. Divi pilnīgi jauni roku kopšanas produkti ar diviem aromātiem sniegs jums pārliecinošu vasaras uzmundrinājumu: “Avokado ar laimu” un “Zemene ar banānu”, katrs pieejams kā roku gēls un lūpu balzāms.

alessandro international officiel.lv

Īsti baudas mirkļi ar aizraujošiem aromātiem, smūzija roku gēlus padara par kaut ko īpašu. Mitrinošais un atsvaidzinošais roku kopšanas gēls ar vērtīgajām sastāvdaļām, nodrošina, ka āda izskatās labi pabarota un maiga. “Avokado – laima” gēls apvieno tikko pļauta zāliena un lapu salātu nots ar Meksikas laimu un Kalabrijas bergamotu, radot pikantu smaržu kokteili, kas papildināts ar nogatavojošos avokado aromātu. Otrajā “Zemeņu – banānu” gēlā dominē banānu un sulīgu zemeņu nots, kas apvienotas ar maigu un saldu vaniļas ekstraktu. Smūziju komplekts ir papildināts ar to pašu aromātu barojošu 2-1 nagu un lūpu balzamu.

Aktuāls vasaras ieteikums: “ATSVAIDZINIET SAVAS ROKAS” ar atdzesētu roku gēlu. Karstās vasaras dienās, ielieciet roku kopšanas gēlu ievietot ledusskapī uz 20 minūtēm, un pēc tam ar bagātīgu gēla devu izbaudiet atsvaidzinošo uzmundrinājumu.

Jaunā vasaras roku krēma – “ATSVAIDZINIET SAVAS ROKAS UN NAGUS” kolekcija pieejama no maija visos alessandro salonos, kā arī populārākajos smaržu veikalos.

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top