Tu esi šeit:
Sākums > KIDS > SPLAT jaunumi: tīri zobi 5 sekundēs & dabīgas zobu pastes bērniem

SPLAT jaunumi: tīri zobi 5 sekundēs & dabīgas zobu pastes bērniem

SPLAT So Natural Bubble gum officiel.lv

No sapņa padarīt katru dienu vismaz vienu cilvēku laimīgāku, dzimusi ideja ražot inovatīvus, izcilus un efektīvus mutes dobuma higiēnas līdzekļus, kuriem nav ekvivalentu pasaulē. Jau 16 gadus SPLAT sekojot augstākiem ētikas un zinātniskiem standartiem, izstrādā un ražo mutes kopšanas līdzekļi visai ģimenei.

SPLAT EXPRESS ORAL CARE FOAM

TĪRI ZOBI 5 SEKUNDĒS: BEZ ZOBUSUKAS, BEZ ŪDENS. EXPRESS MUTES DOBUMA KOPŠANAS PUTAS DIVI VIENĀ. AIZSARDZĪBA PRET ZOBU BOJĀJUMIEM UN VESELĪGAS SMAGANAS

SPLAT Foam officiel.lvMutes dobuma kopšanas putas ir īpaši paredzētas cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu un tiem, kas novērtē laiku. Mutes dobuma higiēnas putas tīra emalju, padarot to ideāli gludu, novērš aplikuma veidošanos, pasargā smaganas un zobus un ilgstoši uztur svaigu elpu, atstājot mutē patīkamu sajūtu. Tās normalizē pH līdzsvaru līdz 4 stundām vai līdz nākamajai ēdienreizei. Putas var tikt izmantotas gan vienas pašas, gan ar zobu suku.

LUCTATOL ir unikāla lakricas mizas, laktoperoksidāzes un laktoferīna kombinācija, kas efektīvi aizsargā pret kariesu un zobu aplikumu un uztur svaigu elpu. Visu sastāvdaļu iedarbība samazina zobu kariesa risku un kavē zobu aplikuma veidošanos par 96%. ALOE VERA gēls, granātābolu un Altaja pabērzs satur minerālvielas, vitamīnus un aminoskābes un tiem ir mitrinoša un pretiekaisuma iedarbība. Mutes dobuma kopšanas putas ir ieteicams izmantot kā papildus risinājumu ikdienas mutes dobuma kopšanai un pēc katras maltītes vai dzēriena, kad zobu sukas izmantošana ir sarežģīta vai neērta. Putas ir ideālas tiem, kas nēsā zobu skavas vai citas ortodontiskas ierīces.

Cena: 7.50 EUR
Nopērkamas veikalā Stockmann

SPLAT So Natural Bubble gum officiel.lv

SPLAT SO’NATURAL

GARŠĪGAS UN VESELĪGAS: PASTAS ĪSTIEM PĒTNIEKIEM!

Efektīvas, 98% dabīgas un drošas bērnu zobu pastas bērniem no 6 līdz 11 gadiem efektīvai aizsardzībai pret kariesu, intensīvai emaljas stiprināšanai, smaganu aprūpei. Efektivitāte klīniski pierādīta.

Unikālā patentētā sistēma LUCTATOL® uz Japānas lakricas ekstrakta bāzes līdz 96% samazina zobakmens veidošanos un iznīcina kariogēnās baktērijas, palīdzot aizsargāt zobu pret kariesu. Kalcija hidroksilapatīts (HAP) sastāva ziņā līdzīgs zobu emaljai, nodrošina intensīvu bērnu zobu emaljas stiprināšanu. Aloe Vera gēls, magnolijas mizas, dzērveņu un granātābolu ekstrakti, A un E vitamīni palīdz nodrošināt smaganu veselību.

SPLAT So Natural Berry

Nesatur: fluoru, parabēnus, SLES (nātrija lauril ētera sulfāti), triklozānu, hlorheksidīnu, agresīvus abrazīvus, sintētiskās krāsvielas un smaržvielas, alkoholu, peroksīdus, saharīnu, ĢMO, alkohola etoksilātus, glutēnu un naftas ķīmijas produktus.

Cena: 5.59 EUR
Nopērkama veikalos Drogas

Komentēt

Top