Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > Svaigas vēsmas — matu tonis kā meikaps

Svaigas vēsmas — matu tonis kā meikaps

L'Oreal matu krāsošana officiel.lv

Ne velti matus mēdz dēvēt par galvas rotu, jo nereti veiksmīgs matu sakārtojums un intriģējošs tonis var jūs pārvērst par balles karalieni. Patlaban imidža veidotāji tam pievērš pastiprinātu uzmanību,norādot, ka tieši krāsa, tās toņi, panāk meikapa efektu.

L'Oreal matu krāsošana officiel.lv

GAIŠI BĒŠS
Tas ir īpašs auksto un silto toņu salikums, ar ko tiek panākts dabīgas blondīnes efekts un iekļaujas tendencē no make-up/ make-up («meikaps bez meikapa»), radot dabīga šika efektu. Pēdējās Dior Couture, Elie Saab, Armani un Chanel skatēs tika akcentēts šāds dabīgā matu toņa meikapa efekts. Uzskatāms piemērs ir slavenās modeles Kāra Delevina un Suki Voterhausa.

RUDĀS LAPAS
Vara tonis, mākslinieciskiem triepieniem iekrāsots blondos, rudos un kastaņbrūnos matos, mirdzēja jaunākajās Alexander Wang, Noon by Noor un Leanne Marshall modes skatēs. Šī krāsu un toņu saspēle lieliski izceļ sejas ovālu. Turklāt patlaban Holivudā iestājusies īsta rudā ēra: aktrišu Džūlianas Mūras, Eimijas Adamsas un Emmas Stounas matu krāsa ir atdarināšanas vērta.

L'Oreal matu krāsošana officiel.lv

AKTUĀLI BRŪNAIS
Lai dzīvo brūnā krāsa! Stilīgs akcents terakotas tonī, kafijas brūnie – gan tumšie kā espreso, gan gaišāki kā kapučīno – vai arī zemes piesātinātie toņi un siltās koksnes krāsu variācijas. Protams, neiztikt bez garšīgās šokolādes krāsas vai pat krāsas, kas atgādina grauzdiņu. Aktrise Dženna Duana lepojas ar tumši brūnu matu rotu, bet modele Bella Hadīda nešķiras no sava siltā šokolādes toņa.

KRĀSU BUMS
Neprātīgs, košs meikaps un spilgtas lūpu krāsas šosezon valda uz podijiem un ikdienā. Tam piebalso arī matu toņi. Tie pārsteidz ar fantāziju – sākot no nāras zaļiem līdz animācijas varoņu sarkanajiem un zilajiem toņiem. Veids kā izcelt savu personību.

L'Oreal matu krāsošana officiel.lv

EŅĢELIS, DUMPINIECE, DĪVA

NEO VENUS
Jau vairākas sezonas uz podijiem valda dabiski nevērīgs matu sakārtojums ar ļoti vieglām lokām. Romantiski un eleganti vienlaikus.

AR ROĶĪGU PIESITIENU
Līdz pleciem gari mati, kas pie saknēm taisni un ieveidoti spurainās lokās vai lecīgās šķipsnās. Let’s rock hair!

L'Oreal matu krāsošana officiel.lv

EŅĢEĻI PAMODUŠIES
Šās sezonas hits ir cirtas, kas teju vai ikvienu būtni padara līdzīgu eņģelim. Matu garums nav svarīgs – galvenais ir sprogas.

MANS MAZAIS PONIJS
Kārtīgās zirgastes nekur nav pazudušas. Tās šosezon ir papildinājušas bizes un radoši vijumi.

PILSĒTAS CILTIS
Bizes, bizītes, kas atgādina Āfrikas cilšu frizūras, vai arī ir savītas gandrīz kā kronis, iederēsies gan ikdienā, gan svinīgā vakarā.

L'Oreal matu krāsošana officiel.lv

DĪVU LAIKS
Elegantas, lielas un vijīgas lokas, kas katru sievieti padara līdzīgu Holivudas zelta laika dīvai. Gatava sarkanajam paklājam.

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top