Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > Trenējam garspēku

Trenējam garspēku

sporta klubs PEOPLE Fitness officiel.lv

Patlaban fitness ir gluži kā jauna reliģija, kas strauji iekaro pasauli. Veselīga dzīvesveida sekotāju kļūst arvien vairāk. Tieši tādā pašā ģeometriskajā progresijā aug arī klubu PEOPLE Fitness skaits ar treniņu Les Mills sistēmu. Rīgā šobrīd darbojas divi: viens Imantā, Kurzemes prospektā 3, otrs – pilsētas centrā Birznieka-Upīša ielā 21а. Pašlaik jau strādā klubs Tallinā (Igaunija), bet maijā tiks atvērts vēl viens Viļņā (Lietuva).

sporta klubs PEOPLE Fitness officiel.lv

 

Tekstu sagatavoja: Nadia Kirpa

ZINĀŠANU SPĒKS

Les Mills – tā ir leģendāra treniņu metode, kas nākusi no Jaunzēlandes. Unikāli vingrojumu kompleksi mūsdienīgas mūzikas pavadījumā: BODYPUMP – aktīvi vingrojumi ar stieni; SH’BAM – aerobika ar deju elementiem; CXWORX – 30 minūšu treniņš presītei; BODYATTACK – augsti efektīvs kardiotreniņš ar spēka vingrojumiem; BODYBALANCE – spēka jogas un pilates sajaukums; BODYCOMBAT – augsti efektīvs treniņš ar aerobikas un cīņas mākslas elementiem; BODYVIVE – vidējas intensitātes nodarbības ar speciālām bumbām un caurulēm. Treniņi ir piemēroti itin visiem bez izņēmuma – pat pašu intensīvāko slodzi spēj izturēt jauniņais, jo to dozēt palīdz pieredzējis treneris. Praktiski visas programmas vienas nodarbības laikā palīdz sadedzināt no 400 līdz 700 kiloaloriju. Šāda pieeja ļauj zaudēt svaru un īsā laikā uzlabot figūru.

ADAPTĒŠANAS SPĒKS

Līdz ar nodarbībām grupās tiek piedāvāta iespēja apmeklēt klases, kur treniņus vada virtuāls video instruktors. Tiem, kam patīk trenēties pašiem, – jaunu trenažieru Life Fitness un Hammer Strength plaša izvēle, kompleksais modulis SYNERGY360 un populārā iekārta TRX. To specifiku ir viegli apgūt, izpētot video instrukcijas vai apmeklējot vienu no bāzes nodarbībām MINI GROUP.

sporta klubs PEOPLE Fitness officiel.lv

INOVĀCIJAS SPĒKS

Grupu fitnesa programmu sistēma Les Mills ir unikāla ar to, ka reizi trijos mēnešos tiek izveidota jauna horeogrāfija un cita mūzika. Ir svarīgi, lai muskuļi nesāktu pierast pie slodzes un ķermenis vienmēr būtu tonusā. Koncepcija ir unikāla: lai arī kādā pasaules malā jūs nonāksiet, klubos, kuros ir grupas programmas Les Mills, jūs atradīsiet identisku treniņu.

PERSONĪBAS SPĒKS

Kā jau iepriekš tika minēts, reizi trijos mēnešos treneri paaugstina savu kvalifikāciju, apmeklējot seminārus un mācoties pie profesionāliem intstruktoriem. Tā, piemēram, kluba PEOPLE Fitness trenere Vero nesen apmeklēja meistarklasi ASV!

people fitness officiel.lv«Lekcijas un mācības Amerikā mums tiešām lika saprast, ka dodamies pareizā virzienā. Akcents pamatā tika likts uz psiholoģiskajām niansēm, mārketingu un ētiku. Grupas nodarbībās ir maz iespēju kaut ko izdomāt un ieviest, var vien nomainīt vingrinājumu un to nosaukt citādi. Mūsu pozīcija – mainīt uzvedības stilu. Un tieši ar to mēs atšķiramies no citiem klubiem!»

Treneri tiek īpaši sagatavoti, kas garantē programmas dalībnieku drošību un motivāciju. «Mēs ejam prom no formāta «atnāca – novadīja treniņu – aizgāja!» Mēs cenšamies katrā treniņā radīt stāstu, kuru klienti vēlas turpināt, cenšamies radīt pozitīvu atkarību no mūsu kluba, lai būtu vēlēšanās to apmeklēt vēl un vēl,» ar iedvesmu stāsta kluba PEOPLE Fitness trenere Vero.

SEZONAS JAUNUMI

Šobrīd ir parādījušies divi jaunumi, un tie ir tikai un vienīgi klubā PEOPLE Fitness! Pirmo reizi Baltijas valstīs sporta klubs piedāvā iegādāties abonementu arī.. ūdenim. Yanga – tas ir sporta nodarbībām domāts ūdens, kas palīdz atjaunoties ķermenim un sniedz maksimālu labumu no treniņiem – bez cukura un krāsvielām (un dzērienā ir nieka 5 kcal!), tas satur visus nepieciešamos vitamīnus papildu enerģijai – B1, B3, B5, B6 un B8. Tiek piedāvātas 6 garšas sporta ūdenim un parastais negāzētais ūdens.

Otrais jaunums – revolūcija fitnesa pasaulē – kardio kinoteātris! Ierasts vakars bez pūlēm pārtop par kardio piedzīvojumu! Pateicoties stereo iekārtām, kamertelpai un lielam ekrānam, var burtiski izkust sajūtās, iegrimt absolūti neaizmirstamā kinoteātra gaisotnē un tajā pašā laikā nodarboties ar sportu!

people fitness officiel.lvAnastasija fon Kalmanoviča-Fomina, aktrise, producente

Kāpēc jūs izvēlējāties tieši PEOPLE Fitness un kas jūs motivē sportot?

Mans privātais treneris Andris Lūsis izvēlējās PEOPLE Fitness par manu treniņu vietu. Vēlos atzīmēt to, ka sporta zālei ir ērta atrašanās vieta, liels sporta inventāra klāsts, kā arī kluba atmosfēra padara to atšķirīgu no citiem sporta klubiem. Šeit man rodas vēlme sportot un sasniegt rezultātus.

Runājot par motivāciju – veselā miesā ir vesels gars.

people fitness officiel.lvArina Permikina (Saikovska), personīgā trenere

Kāpēc jums ir šāda profesija un ar ko saista PEOPLE Fitness?

Trenera profesija ļauj savienot saskarsmi ar cilvēkiem un sava ķermeņa formas uzturēšanu formā. Atkarībā no klienta prasībām, man patīk palīdzēt sasniegt vēlamo rezultātu. Kad klienti ar aizrautību metas cīņā par savu jauno, skaisto ķermeni – tā ir patiesa laime.

Runājot par PEOPLE Fitness tas ir viens no pašiem modernākajiem klubiem: jaunas un mūsdienīgas iekārtas, plašs trenažieru piedāvājums un liela kardio zona. Klubs piedāvā iespēju apmeklēt zāli bez ierobežojumiem laikā un reižu skaita ziņā, ir iespēja apmeklēt zāli arī citos Rīgas rajonos, kā arī ārzemēs.

Komentēt

Top