Tu esi šeit:
Sākums > L'HOMMES > Vingro, dejo – esi slaids!

Vingro, dejo – esi slaids!

sporta klubs Centrs officiel.lv

Pēc aukstās ziemas, kad bijām satinušies drēbju kārtās, nu tuvojas pavasaris, kad, izejot no mājas, atklāj, ka mugurā joprojām ziemā uzkrātais tauku mētelītis un sānos tādi paprāvi mīlas rokturīši.

Ko darīt, kā pareizāk rīkoties, jo nu jau esam tik gudri, ka zinām – nereti ar skriešanu un skarbām diētām nav vēlamā rezultāta. Jautājam sporta kluba «Centrs» fitnesa trenerim Gintam Valdmanim.

 

sporta klubs Centrs officiel.lv
Gints Valdmanis

Ja pirms pludmales sezonas vēlaties atbrīvoties no visām ziemas laikā uzkrātajām un liekajām rezervēm, par to jāsāk domāt jau tagad un viss savlaicīgi jāplāno. Tie, kam jau ir pieredze sportošanā, to var turpināt savā nodabā, bet, ja tās nav, tad tomēr uzmeklēt sporta vai fitnesa klubu. Kāpēc? Pirmkārt, mājas apstākļos nav iespējams pietiekami efektīvi noslogot visas ķermeņa muskuļu grupas. Mājās ir arī problēmas ar motivāciju, kā pēc garām darbadienām sevi piespiest trenēties. Vēl viens moments – nākot uz trenažieru zāli un grupu nodarbībām, jūs atrodaties profesionālu treneru uzraudzībā, tādējādi samazinās risks traumēties, kā arī treniņi ir daudz efektīvāki un sabalansēti.

Pie mums sporta klubā «Centrs» ir ļoti plašs klāsts ar grupu nodarbībām – vairāk nekā 80 nedēļā. Te katrs varēs atrast sev ko piemērotu sportošanai, sākot ar zemas intensitātes nodarbībām, piemēram, «Ārstnieciskā vingrošana», «Universal Yoga», «Pilates» un šobrīd ļoti pieprasītās «BodyArt» koncepta nodarbības dažādās intensitātēs. Te ir pieejami arī jauniešu vidū iecienītie augstas intensitātes funkcionālie treniņi, kas norit īpaši izveidotājā multifunkcionālajā nodarbību zālē.

Netiek arī aizmirsts par dāmām un kungiem, kas vēlas ar fitnesu nodarboties deju ritmos, – pie mums ir pieejama pasaulē populārā deju nodarbība zumba, kā arī mūsu pašu treneru izveidotais «Aero dance».

sporta klubs Centrs officiel.lv

Jāpiebilst, ka grupu un individuālās nodarbības vada un ar savu pieredzi dalās augsti kvalificēti fitnesa treneri. Sporta kluba «Centrs» darbība orientēta uz veselības, veiksmes un spēka apgūšanu, vienlaikus domājot arī par garīgo veselību, personības pilnveidošanos.

Facebook.com/SKCentrs

Foto: publicitātes materiāli

Komentēt

Top