Tu esi šeit:
Sākums > DZĪVES STILS > SKAISTUMS > Wellness Centre Balans – harmonija pie jūras

Wellness Centre Balans – harmonija pie jūras

officiel.lv

Starptautiskais Wellness Centre Balans, kas atrodas Jūrmalas Amber Spa Boutique Hotel, piedāvā atveseļošanas programmas, relaksēšanos Sokolovskije baņi un pareizu ēdināšanu restorānā My Life. Tas viss sniedz tik ilgoto harmoniju miesai un dvēselei.

Ideja izveidot viesnīcu, kas balstīta uz atveseļošanas kompleksa bāzes, ir vēsturiski izveidojusies tradīcija, kas ir visas Jūrmalas kurortoloģijas pamatā. Jau vairāk nekā divsimt gadu Jūrmala ir zināma kā vieta, kur atjaunot veselību un atgūt spēkus, uzlādēt iekšējo akumulatoru ar dzīvības enerģiju. Daba, gaiss, jūras tuvums – tas viss noskaņo uz relaksēšanos, atjaunošanos, vedinot uz dažādām aktivitātēm. Starptautiskais Wellness Centre Balans ir bijis populārs daudzu gadu garumā, un viesnīcas atvēršana kļuva par dabisku šā centra idejas turpinājumu, kas izceļas ar to, ka piedāvā individuāli izstrādātas profesionālas atveseļošanas programmas. Atpūtas viesnīcas pamatideja ir garīgā, fiziskā un psiholoģiskā līdzsvara sasniegšana. Centra kolektīvs viesiem dāvā iespēju būt saskaņā ar dabu, saņemt profesionālās konsultācijas un ieteikumus, dažādas fiziskās aktivitātes veidus un iespēju pārskatīt savus uztura paradumus, lai beigās katrs varētu nonākt līdz iekšējam līdzsvaram.

officiel.lv

Atveseļošanas programmas

Viesnīcas specifika ir atveseļojošu un atjaunojošu programmu piedāvājums. Unikālā programma un savā ziņā Wellness Centre Balans vizītkarte ir atveseļošanas programma Balans, kas ietver wellness diagnosticēšanu un individuālus treniņus, procedūru atlasi kopā ar sabalansētu uzturu. Tieši tādā veidā tiek nodrošināta organisma restartēšana un atjaunināšana. Pēc programmas Balans iegūtajiem rezultātiem viesis saņem personīgo veselības dienasgrāmatu – ieteikumus veselīga dzīvesveida uzturēšanai, ņemot vērā individuālās vajadzības. Dienasgrāmata palīdz nostiprināt sasniegto un nenovērsties no atveseļošanas ceļa. Tā ir ilgtermiņa stratēģija, kas vērsta uz dzīves filozofijas izmainīšanu un to, lai maksimāli saudzīgi un pilnvērtīgi izmantotu sava organisma resursus.

officiel.lv

Vasaras periodā Wellness Centre Balans papildus piedāvā īslaicīgas kompleksās programmas, kas paredzētas vienai, piecām un desmit dienām. Tie ir trīs pamata virzieni: Body Slim (auguma korekcijas programma), Healthy Spine (ļoti pieprasīta mugurkaula atveseļošanas programma, kas cīnās ar osteohondrozi, stājas problēmām, muskuļu spazmām) un Emotional Balance (programma, ar kuru tiek atjaunots enerģētiskais līdzsvars, uzlabots psihoemocionālais stāvoklis un miegs).

Wellness Centre Balans piedāvā arī dažādas aparātprocedūras, kuras var pieskaitīt pie wellness diagnosticēšanas tipa un kas ļauj noskaidrot viesa veselības stiprās un vājās puses, līdz ar to maksimāli efektīvi risināt izvirzītos mērķus.

officiel.lv

Centra kosmetologi strādā ar izslavēto itāļu profesionālās kosmētikas līniju Comfort Zone. Savukārt SPA zonā jāizceļ tādi pakalpojumi kā Šarko duša un, protams, kompleksa rozīnīte – dzintara istaba, kurā privātos apstākļos diviem vai četriem klientiem tiek piedāvāts pilns SPA pakalpojumu komplekss, kas ietver ķermeņa izsildīšanu, masāžu un procedūras sejai. Negatīvie joni, kas lielā daudzumā piemīt dzintaram, harmonizē ķermeni un līdzsvaro dvēseles stāvokli.

Piejūras atpūta

Wellness Centre Balans viesi parasti ir lielpilsētu iedzīvotāji, kuri meklē saskarsmi ar dabu, klusumu, mieru, svaigu gaisu, garšīgus ēdienus, iespēju nodarboties ar sportu un saņemt kosmētisko pakalpojumu kompleksu, kā arī iespēju nodarbināt bērnus ar aktīvām sporta un attīstošām spēlēm. Centrā ir daudz ārzemju viesu – sākot no Krievijas un beidzot ar Skandināvijas valstīm, kā arī pastāvīgie kluba biedri un apmeklētāji – Jūrmalas iedzīvotāji un rīdzinieki, celebrities, uzņēmējus un politiķus ieskaitot. Svētdienās trenažieru zālē var izmantot skrejceliņu, kur jums līdzās, iespējams, trenēsies kāds Latvijas ministrs, vai arī pērties pirtī, sēžot līdzās pazīstamam uzņēmējam. Daudzas Jūrmalas jaunās māmiņas atved savus bērnus uz nodarbībām centra baseinā vai šaha studijā. Īsāk sakot, Wellness Centre Balans būs, ko darīt, jebkura dzimuma, vecuma un interešu cilvēkiem.

officiel.lv

officiel.lv

Visiem viesnīcas Amber Spa Boutique Hotel pakalpojumu kompleksā ietilpst wellness piedāvājumi, baseins, trenažieru zāles, iespēja piedalīties grupas nodarbībās un nodarbībās bērniem, kā arī ieeja pirtīs Sokolovskije baņi. Viesnīcā ir lounge zona, kur uz lielā ekrāna var sekot sporta pasākumiem, tiek organizētas konferences un biznesa tikšanās. Viesnīcas komandā ir pasākumu menedžeris, kas jebkurus svētkus – bērna dzimšanas dienu vai kāzu svinības – palīdzēs padarīt neaizmirstamu notikumu.

Pirts Sokolovskije baņi

Komplekss Sokolovskije baņi – tās ir tradicionālās sabiedriskās pirtis ar sieviešu un vīriešu nodalījumu, ar profesionāliem pirtniekiem, kas palīdzēs orientēties jaunpienācējiem, veiks tradicionālo rituālu, nopērs ar slotiņu un veiks ziepju masāžu.

officiel.lv

Viss, kas tiek izmantos pirtī, ir no dabas nācis. Skrubji un pīlingi ir sezonāli: vasarā zemeņu, rudenī ķirbju. Tiek piedāvāta ietīšana medū un kafijas skrubis, visas izejvielas ir autentiskas. Turklāt pirtij ir sava virtuve, kas piedāvā viesiem mājas sālījumus un marinādes, morsu un kvasu.

Pievienojies klubā!

Lielākā daļa Wellness Centre Balans viesu kļūst par tā draugiem uz ilgu laiku. Centrā ir izstrādāta klubu karšu un abonementu sistēma gan pastāvīgajiem, gan sezonu apmeklētājiem, gan bērniem, pieaugušajiem. Te katrs atradīs sev pašu izdevīgāko piedāvājumu! Atkārtotajiem wellness programmu apmeklējumiem tiek īstenota komplimentāra diagnostika, kā arī tiek sniegtas citas privilēģijas.

Gastronomiskais piedāvājums

Viesnīcā atrodas restorāns My Life, kas piedāvā mājas virtuvi. Ēdienu pagatavošanai šefpavāres Raisas Alijevas firmas stilā tiek izmantoti tradicionālie vietējo zemnieku produkti. Restorānam ir sava konditoreja, arī maize tiek cepta uz vietas, tajā skaitā bez rauga.

officiel.lv

Restorānā var nobaudīt kotletītes no Latvijas fermā audzētu strausu gaļas ar seleriju un sparģeļu biezeni un ogu mērci. Desertā var izvēlēties, piemēram, rabarberu gaspačo ar piparmētru un ogu tartaru, rozā piparu un upeņu tartaru.

Atveseļojošs uzturs

My Life atšķirīgā īpatnība ir veselīgs uzturs kā ēdienkartes koncepcijas pamats. Pavārs gatavo atbilstoši individuālajiem speciālistu ieteikumiem un atveseļošanas programmas Balans prasībām (ja viesis tajā ir iesaistījies). Ēdienkartē ir detoksikācijas ēdieni, kas atzīmēti ar īpašām piktogrammām.

officiel.lv

Wellness Centre Balans koncepcija balstīta uz vienotību ar dabu, tās dāvanu un atveseļojošo spēku izmantošanu, tā paredz gudru attieksmi pret sezonas produktiem, kas ir veselīga uztura pamatā. Pašlaik restorānā ir īpaša vasaras ēdienkarte. Apmetoties viesnīcā, kā kompliments tiek piedāvāts superēdiens – dažādas meža ogas, kas ir nenovērtējams vitamīnu un minerālvielu avots un īsts gardums. Arī brokastīs ir sezonālās dabas veltes.

officiel.lv

Meža Prospekts 49, Jūrmala, +371 6775 5330
iwcbalans.com | https://www.facebook.com/iwcbalans

Foto: Pavel Ank

Komentēt

Top